2. Praca
  3. Montaż i serwis
  4. Montaż i serwis - Pomorskie
  5. Montaż i serwis - Pruszcz Gdański
Dodane 21 maja 2024

instalator- serwisant

Wynagrodzenie

5 000 - 7 000 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Pruszcz Gdański

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweDyspozycyjność: Elastyczny czas pracyMiejsce pracy: Praca hybrydowa

Opis

Twój zakres obowiązków

  • Instalacje systemów CCTV i alarmowych oraz montaż instalacji niskoprądowych (np. SSWIN, CCTV, KD, Systemy Sygnalizacji Pożaru (SSP), Dźwiękowe Systemy Ostrzegawcze (DSO), Systemy Audio-Video itp.)

  • Montaż instalacji elektrycznych, sieci LAN, tras kablowych

  • Usuwanie bieżących awarii

  • Prowadzenie prac modernizacyjnych instalacji niskoprądowych

  • Prowadzenie konserwacji, remontów urządzeń niskoprądowych i elektrycznych

    Nasze wymagania

    • Minimum roczne doświadczenie zawodowe na podobnym stanowisku

    • Uprawnienia SEP min. do 1 Kv

    • Prawo jazdy kat. B

    • Umiejętność pracy w zespole

    • Dyspozycyjność, dobra organizacja pracy

    • Dokładność, punktualność, odpowiedzialność za powierzone zadania i narzędzia

      To oferujemy

      • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę

      • Samodzielne stanowisko pracy

      • Możliwość rozwoju zawodowego w dużej organizacji biznesowej

      • Szkolenia techniczne oraz możliwość podnoszenia kwalifikacji w zakresie systemów zabezpieczeń

      • Niezbędne narzędzia pracy (w tym auto służbowe)

Lokalizacja

Pruszcz Gdański,

Pomorskie

Pomorskie, Pruszcz Gdański
ID: 902583165