2. Praca
  3. Montaż i serwis
  4. Montaż i serwis - Śląskie
  5. Montaż i serwis - Piekary Śląskie
Dodane 10 maja 2024

Instalator Reklamy Wizualnej

Wynagrodzenie

5 500 - 9 700 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Piekary Śląskie

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweMiejsce pracy: W siedzibie firmy, Częste podróże służbowe

Opis

PRACA OD ZARAZ!

Pomóż wspólnie rozwijać naszą firmę i dążyć do doskonałości!

REDEYE Group Sp. z o.o. działa na rynku polskim od 2005 roku. Przedmiotem działalności firmy jest świadczenie usług w zakresie doradztwa, produkcji i montażu reklam wizualnych i świetlnych.

Stanowisko: Instalator Reklamy Wizualnej

Zakres obowiązków:

  • montaż szyldów, liter blokowych, kasetonów, pylonów

  • raportowanie wykonanej pracy, odpowiedzialności w realizacji wykonywanych zadań

  • umiejętności obsługi narzędzi takich jak wiertarka, szlifierka, wkrętarka, pędzel, wałek malarski, drabina, itp

  • przestrzeganie wewnętrznych przepisów i procedur, standardów BHP

  • dbałość o najwyższą jakość pracy,

  • praca na wysokości: do 3 m oraz z podnośnika koszowego lub rusztowania (wyłączając prace alpinistyczne)

  • dbania o powierzony sprzęt i narzędzia pracy

  • montaż i demontaż reklam w terenie

  • dyspozycyjność w przypadku 2-3 dniowych delegacji

Wymagania:

  • wysokie zaangażowanie w powierzone zadania

  • zdolności manualne

  • samodzielność

  • dokładność i precyzja

  • prawo jazdy kat. B doświadczenie w prowadzeniu busa do 3,5t będzie dodatkowym atutem

  • wysoka kultura osobista

  • dokładność

  • mile widziane uprawnienia SEP Gr 1 E do 1kV

  • brak nałogów

  • odpowiedzialność

  • chęć pozyskiwania nowej wiedzy

  • znajomość języka polskiego

Oferujemy

  • stała praca w stabilnej firmie działającej na rynku od 2005 roku

  • wynagrodzenie miesięczne od 5000zł do 7500zł brutto z możliwością awansu i dodatkowych profitów (premie, godziny nadliczbowe itp.)

  • warunki finansowe dostosowane do posiadanego doświadczenia, rozwijanych umiejętności i tempa pracy

  • zatrudnienie na umowę o pracę po jednomiesięcznym okresie próbnym

  • istnieje możliwość nadgodzin i premiowanych delegacji

  • zatrudnienie bezpośrednio przez zakład

  • możliwość rozwoju, nauki i zdobywania ciekawego oraz różnorodnego doświadczenia zawodowego

Pokaż nam, że szukamy właśnie Ciebie!

Nie poszukujemy pracowników sezonowych!

Lokalizacja

Piekary Śląskie,

Śląskie

Śląskie, Piekary Śląskie
ID: 831388011