2. Praca
  3. Budowa / remonty
  4. Budowa / remonty - Podlaskie
  5. Budowa / remonty - Białystok
  6. Budowa / remonty - Skorupy
K&K Energia Sp. z o.o.
Dodane 26 kwietnia 2024

Instalator pomp ciepła (hydraulik i pomocnik hydraulika)

Lokalizacja

Białystok, Skorupy

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę, Umowa zlecenie

Odpowiednie doświadczenie zawodowe

W związku z dynamicznym rozwojem naszej firmy poszukujemy osób na stanowisku instalator pomp ciepła (hydraulik i pomocnik hydraulika)

OPIS STANOWISKA:

  • Montaż pomp ciepła głównie typu Split.

  • Wykonywanie instalacji hydraulicznej i elektrycznej.

  • Wykonywanie prac serwisowych oraz diagnozowanie usterek.

  • Doradztwo techniczne dla klientów dotyczące eksploatacji i użytkowania urządzeń.

WYMAGANIA:

  • Doświadczenie w pracach hydraulicznych.

  • Zaangażowanie i staranność w wykonywaniu pracy.

  • Zdolności do pracy w zespole oraz komunikatywności.

  • Uprawnienia SEP oraz F-GAZ

MILE WIDZIANE:

  • Doświadczenie w montażu pomp ciepła

  • Dyspozycyjności oraz gotowości do pracy w terenie

  • Prawo jazdy typu B

OFERUJEMY:

  • Wynagrodzenie adekwatne do umiejętności i zaangażowania.

  • Możliwość awansu i przejęcia kierownictwa nad zespołem.

  • Stabilne zatrudnienia.

  • Szkolenia i możliwość rozwoju.

Prosimy o przesyłanie CV wraz z klauzulą.

Podlaskie

Podlaskie, Białystok, Skorupy
ID: 909611585