2. Praca
  3. Montaż i serwis
  4. Montaż i serwis - Małopolskie
  5. Montaż i serwis - Kraków
  6. Montaż i serwis - Bronowice
Dodane 30 kwietnia 2024

Instalator – monter systemów GPS, CAŁA POLSKA

Lokalizacja

Kraków, Bronowice

Wymiar pracy

Współpraca B2B

Typ umowy

Samozatrudnienie

Doświadczenie nie jest wymaganeDyspozycyjność: Elastyczny czas pracyMiejsce pracy: Praca zdalna, Częste podróże służbowe

Flotman Sp. z o.o. to firma technologiczna z obszaru Big Data/IoT, jeden z liderów w branży systemów lokalizacji GPS i zarządzania flotą. W 2020 roku otrzymaliśmy tytuł Diamentu Forbes. Rok wcześniej mieliśmy także zaszczyt odebrać nagrodę Gazeli Biznesu oraz Flotowego Lidera Innowacyjności. Oferowany przez nas system był opisywany m.in. przez Puls Biznesu oraz magazyn Forbes. Spółka odnosi sukcesy dzięki zaangażowaniu osób, które ją tworzą. Poszukujemy utalentowanych i pełnych zapału do pracy specjalistów, którzy razem z nami będą budować nasz zespół, produkt i firmę.

Twój zakres obowiązków

  • Instalacja urządzeń monitorowania pojazdów (GPS)

  • Instalacja urządzeń peryferyjnych takich jak czujniki, przełączniki

  • Serwis zainstalowanych lokalizatorów

  • Utrzymywanie pozytywnych relacji z Klientami

  • Współpraca z Koordynatorami prac wdrożeniowych

Nasze wymagania

  • Wykształcenie techniczne

  • Czynne prawo jazdy kategorii B

  • Dyspozycyjność

Mile widziane

  • Doświadczenie w wykonywaniu montaży systemów GPS

To oferujemy

  • Niezbędne narzędzia do pracy: laptop, telefon, samochód

  • Pełne przeszkolenie

  • Elastyczny harmonogram pracy

  • Miłą i przyjazną atmosferę

Małopolskie

Małopolskie, Kraków, Bronowice
ID: 915449021