2. Praca
  3. Montaż i serwis
  4. Montaż i serwis - Małopolskie
  5. Montaż i serwis - Kraków
  6. Montaż i serwis - Bronowice
Dodane 26 kwietnia 2024

Instalator monter systemów CCTV, Alarmy, SKD, Automatyka

Wynagrodzenie

8 000 - 10 000 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Kraków, Bronowice

Wymiar pracy

Współpraca B2B

Typ umowy

Inny, Umowa zlecenie, Samozatrudnienie

Odpowiednie doświadczenie zawodoweDyspozycyjność: Elastyczny czas pracyMiejsce pracy: Praca hybrydowa

Firma MONITORING & IT specjalizuje się w dystrybucji i usługach w zakresie elektronicznych systemów zabezpieczeń.

Aktualnie poszukujemy osoby DO WSPÓŁPRACY jako:

Instalator i serwisant systemów nisko-prądowych CCTV, SSWiN, SKD, Automatyka

Zakres obowiązków:

W dużej mierze montaż, konfiguracja systemów CCTV IP, Alarmy, kontrola dostępu, domofony i widedomofony.

  • Prowadzenie okablowania do w/w systemów

  • Bieżące diagnozowanie oraz usuwanie awarii

Wymagania:

  • Doświadczenie w montażu kamer, rejestratorów, systemów alarmowych i domofonów

  • Podstawowej wiedzy z zakresu sieci LAN, WLAN konfiguracji routerów, adresacji IP, umiejętność konfiguracji pkt. bezprzewodowych np. UBIQUITI w stopniu podstawowym

  • Prawo jazdy kat. B

  • Komunikatywność i samodzielność

  • Dyspozycyjność

Mile widziane:

-uprawnienia SEP oraz licencja pracownika zabezpieczenia technicznego

Profil współpracy:

Własna działalność gospodarcza ew. do rozważenia umowa o pracę.

Stawka netto - 40-50 zł /1h

Oferujemy:

Wynagrodzenie adekwatne do posiadanych umiejętności, rozliczenie godzinowe lub ryczałtowe - do ustalenia.

W razie potrzeby posiadamy wszelkie niezbędne narzędzia do pracy wraz z samochodem.

Małopolskie

Małopolskie, Kraków, Bronowice
ID: 906531411