2. Praca
  3. Montaż i serwis
  4. Montaż i serwis - Mazowieckie
  5. Montaż i serwis - Warszawa
  6. Montaż i serwis - Białołęka
Dodane 13 maja 2024

Instalator Monter Sieci światłowodowych GPON FTTH

Lokalizacja

Warszawa, Białołęka

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Doświadczenie nie jest wymaganePracownicy z Ukrainy: 🇺🇦 Запрошуємо людей з України (Zapraszamy pracowników z Ukrainy)

Firma JMDI jest niezależnym dostawcą telewizji, internetu, telefonii stacjonarnej i komórkowej na terenie Warszawy i jej okolic oraz Gdańska. Świadczenie usług rozpoczęliśmy w 2002 roku. Usługi (telewizja, Internet, telefon) dostarczamy poprzez naszą własną infrastrukturę, zaawansowaną sieć światłowodową, rozwijaną na terenie Warszawy, w okolicznych miejscowościach, Gdańsku oraz Wrocławiu. Z naszych usług korzysta już ponad 50 tys. odbiorców indywidualnych oraz firm. W związku z rozwojem firmy

Poszukujemy aktualnie osoby na stanowisko: INSTALATORA SIECi ŚWIATŁOWODOWYCH

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

  • Budowa sieci na budynkach wielorodzinnych zamieszkanych

  • Montaż osprzętu ościennego tj. Skrzynki, puszki, szafy Rack

  • Zaciąganie kabli na podbudowie słupowej

  • Stosowanie zasad BHP

  • Budowa kanalizacji teletechnicznej

  • Zaciąganie światłowodów w kanalizacji teletechnicznej

WYMAGANIA:

  • Dobra organizacja pracy

  • Obsługa elektronarzędzi.

  • Brak przeciwwskazań do pracy na wysokości.

  • Prawo jazdy kat. B (prawo jazdy kat. B+ E będzie dodatkowym atutem)

  • Doświadczenie mile widziane

  • Dyspozycyjność

OFERUJEMY:

  • umowa o pracę

  • karta Multisport,

  • wsparcie doświadczonych pracowników

  • możliwość podnoszenia kwalifikacji – szkolenia

  • partnerskie rozwiązanie problemów,

  • niezbędne narzędzia pracy

  • Praca w zespołach dwuosobowych

  • Możliwość rozwoju i awansu

Mazowieckie

Mazowieckie, Warszawa, Białołęka
ID: 753970535