2. Praca
  3. Montaż i serwis
  4. Montaż i serwis - Śląskie
  5. Montaż i serwis - Bielsko-Biała
Dodane 12 kwietnia 2024

Instalator - monitoring, systemy alarmowe

Wynagrodzenie

4 500 - 6 000 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Bielsko-Biała

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Doświadczenie nie jest wymagane

Opis

Instalator systemów alarmowych i CCTV

Twój zakres obowiązków:

·  Konfiguracja systemów alarmowych i CCTV, kontroli dostępu w tym instalacja i programowanie urządzeń

·  Montaż i przewodzenie kabli odpowiednio do wymagań projektu

·  Wykonywanie testów i diagnostyka systemów alarmowych i CCTV

·  Montaż, ustawianie i konfiguracja sprzętu związanego z elektronicznymi systemami zabezpieczeń

·  Naprawianie różnego rodzaju usterek dotyczących systemów alarmowych, CCTV oraz sieci komputerowych.

·  Przeprowadzanie regularnych przeglądów i konserwacji elektronicznych systemów zabezpieczeń

Nasze wymagania:

·  Zdolności manualne, obsługa elektronarzędzi

·  Znajomość podstawy budowy sieci internetowych

·  Umiejętność pracy w zespole oraz elastyczne podejście do zadań

·  Dokładność, rzetelność oraz umiejętność organizacji pracy i czasu

·  Dbałość o jakość i estetykę wykonania

·  Zaangażowanie w obowiązki

·  Prawo jazdy kat. „B”

·  Brak przeciwwskazań zdrowotnych do pracy na wysokości

·  Znajomość komputera oraz urządzeń sieciowych

Dodatkowymi atutami będą:

·  Doświadczenie w pracy z systemami Satel

·  Doświadczenie na stanowisku instalatora systemów niskopradowych lub pokrewnych

·  Umiejętności przeprowadzania diagnostyki i naprawy usterki.

·  Umiejętność montażu i konfiguracji urządzeń CCTV oraz systemów alarmowych

·  Uprawnienia SEP do 1kV

Oferujemy:

·  Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku

·  Nabywanie doświadczenia i rozwój umiejętności w zawodzie instalatora

·  Niezbędne narzędzia i materiały do wykonywania obowiązków

·  Po okresie próbnym pakiet ubezpieczenia grupowego i samochód służbowy

·  Możliwość zdobycia uprawnień

·  Komputer i telefon służbowy

Cv proszę przesyłać na Olx

Lokalizacja

Bielsko-Biała,

Śląskie

Śląskie, Bielsko-Biała
ID: 832909454