2. Praca
  3. Montaż i serwis
  4. Montaż i serwis - Wielkopolskie
  5. Montaż i serwis - Kalisz
Dodane 25 kwietnia 2024

Instalator Klimatyzacji / Rekuperacji

Wynagrodzenie

6 000 - 9 000 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Kalisz

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę, Umowa o dzieło, Umowa zlecenie, Samozatrudnienie, Praktyka / staż, Inny

Specjalne wymagania: Status studentaOdpowiednie doświadczenie zawodoweDyspozycyjność: Praca zmianowa, Praca w weekendyMiejsce pracy: W siedzibie firmy, Praca hybrydowaRekrutacja online

Firma prężnie działająca od lat w branży odnawialnych źródeł energii poszukuje kolejnych osób do swojego zespołu na stanowisko monter układów klimatyzacji i wentylacji.

Od kandydatów oczekujemy:

  • Mile widziane doświadczenia w branży budowlanej.

  • Posiadania uprawnień F-Gaz ( w przeciwnym razie wyślemy taką osobę na szkolenie)

  • obsługi elektronarzędzi.

  • Posiadania prawa jazdy kat. B.

  • Umiejętności pracy w zespole.

  • Wysokiej kultury osobistej.

  • Uczciwości, punktualności, profesjonalizmu.

Zakres obowiązków:

  • Montaż systemów klimatyzacji SPLIT, MULTISPLIT.

  • Wykonywanie przeglądów okresowych klimatyzacji, pomp ciepła oraz rekuperatorów.

  • Serwis systemów klimatyzacji i wentylacji, diagnostyka oraz wykonywanie napraw.

  • Montaż systemów wentylacji i rekuperacji.

  • Zapewnianie przestrzegania norm i przepisów dotyczących bezpieczeństwa pracy,

  • Dokumentowanie przeprowadzonych prac,

  • Utrzymywanie czystości i porządku na miejscu pracy, dbanie o powierzone narzędzia

i sprzęt techniczny.

W zamian oferujemy:

  • Umowę o pracę / zlecenie / B2B,

  • Wysokie zarobki,

  • Szkolenia,

  • Osoba która przyuczy nowego pracownika,

  • Ubranie robocze,

  • Ubezpieczenie grupowe,

  • Dostęp do kart Multisport,

  • Ubezpieczenie na życie,

  • Praca w miłej atmosferze.

Zapraszamy do kontaktu, nic w ten sposób nie tracisz możesz tylko zyskać !

Lokalizacja

Kalisz,

Wielkopolskie

Wielkopolskie, Kalisz
ID: 896338165