2. Praca
  3. Pozostałe oferty pracy
  4. Pozostałe oferty pracy - Mazowieckie
  5. Pozostałe oferty pracy - Warszawa
  6. Pozostałe oferty pracy - Mokotów
Dodane 21 maja 2024

Instalator folii okiennych (z doświadczeniem lub do przyuczenia).

Lokalizacja

Warszawa, Mokotów

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę, Umowa zlecenie

Doświadczenie nie jest wymagane

Nasz klient - dynamicznie rozwijająca się firma usługowa, z wieloletnim doświadczeniem, o ugruntowanej pozycji na rynku, poszukuje pracowników do pracy przy oklejaniu szyb folią okienną

Stanowisko: Pracownik fizyczny - montaż / instalacja folii okiennej

Miejsce pracy: Warszawa, Polska,

Opis stanowiska:

  • montaż folii okiennych,

  • szlifowanie i polerowanie powierzchni płaskich,

  • praca głównie w Warszawie i okolicach, możliwe delegacje.

Wymagania:

  • sumienność, pracowitość, samodzielność,

  • sprawność manualna,

  • cierpliwość,

  • prawo jazdy kat. B,

  • chęć do rozwoju i poszerzania swoich umiejętności,

  • dyspozycyjność,

  • nie wymagane doświadczenie - pracodawca zapewnia szkolenie.

Oferujemy:

  • bardzo dobre warunki pracy,

  • atrakcyjne wynagrodzenie,

  • praca w bardzo dobrej i przyjaznej atmosferze i zgranym zespole,

  • samochód służbowy (możliwość użytkowania do celów prywatnych),

  • zatrudnienie bezpośrednio przez pracodawcę,

  • umowa o pracę (po okresie próbnym),

  • szkolenie z montażu folii i polerowania,

  • zakwaterowanie dla pracowników z poza Warszawy i okolic.

Zainteresowane osoby prosimy o aplikowanie przez OLX.PL

Prosimy o załączenie następującej klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29.08.1997 r. o Ochronie Danych Osobowych, tekst jednolity: Dz. U. z 2002 r., Nr 101, poz. 926 z późniejszymi zmianami." GlobalForce Services Sp. z o.o. (nr rej. agencji: 4732)

Mazowieckie

Mazowieckie, Warszawa, Mokotów
ID: 916678369