2. Praca
  3. Pozostałe oferty pracy
  4. Pozostałe oferty pracy - Zachodniopomorskie
  5. Pozostałe oferty pracy - Koszalin
Dodane 17 maja 2024

Instalator - A.O. "LEX-CRIMEN" Sp. z o. o.

Lokalizacja

Koszalin

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Doświadczenie nie jest wymagane

Agencja Ochrony „LEX-CRIMEN” Sp. z o.o. w Koszalinie zatrudni

Serwisanta /Instalatora/Technika SYSTEMÓW ALARMOWYCH

Wymagania:

  • Wykształcenie minimum zawodowe elektryk / elektronik (pokrewne);

  • Uprawnienia SEP do 1KV (jest możliwość zrobienia kursu);

  • Mile widziane doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku;

  • Umiejętność szybkiego podejmowania decyzji, sprawne i efektywne rozwiązywanie problemów;

  • Obsługa komputera;

  • Prawo jazdy kat. B.

Do obowiązków INSTALATORA należy m. innymi:

  • Przeprowadzanie w ustalonych terminach konserwacji systemów sygnalizacji włamania i napadu SSWiN.

  • Dokonywanie bieżących napraw systemów (SSWiN) u klienta.

  • Budowa systemów sygnalizacji włamania i napadu (SSWiN) w obiektach i włączanie tych obiektów do Stacji Monitorowania Spółki.

  • Montaż nadajnków SSWiN oraz Systemów P-Poż i włączanie tych obiektów do Stacji Monitorowania Spółki.

  • Prowadzenie bieżącej dokumentacji, związanej z konserwacją, budową i modernizacją systemów alarmowych.

Szczegółowy zakres obowiązków w siedzibie firmy.

Lokalizacja

Koszalin,

Zachodniopomorskie

Zachodniopomorskie, Koszalin
ID: 633328001