2. Praca
  3. Logistyka, zakupy, spedycja
  4. Logistyka
  5. Logistyka - Mazowieckie
  6. Logistyka - Ciemno-Gnojna
Dodane 26 kwietnia 2024

Inspektor Systemów Jakości

Lokalizacja

Ciemno-Gnojna

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Firma CAT Mosolf Polska Spółka z o. o. specjalizująca się w rozwiązaniach logistycznych dla branży motoryzacyjnej w związku z dalszym dynamicznym rozwojem zatrudni do swojego Centrum Samochodowego w Mszczonowie

INSPEKTORA SYSTEMÓW JAKOŚCI

Miejsce pracy Ciemno-Gnojna, gmina Mszczonów, powiat żyrardowski, województwo mazowieckie

Stanowisko oferuje możliwość zrozumienia biznesu i poznania procesów w dziedzinie usług logistycznych i serwisowych pojazdów gotowych.

Główny cel stanowiska

Monitorowanie procesu logistycznego w transporcie i obsłudze samochodów w celu zapewnienia zgodności ze standardami Klienta oraz raportowanie wyników jakościowych zainteresowanym stronom.

Zakres obowiązków

  • Monitorowanie procesu obsługi technicznej i transportu.

  • Monitorowanie jakości usług: magazynowania, obsługi technicznej i transportu samochodów zgodnie z wewnętrznymi procedurami firmy oraz standardami Klienta.

  • Przygotowanie i przekazanie wyników jakościowych z monitoringów i punktów kontroli dla zainteresowanych stron.

  • Opracowanie/aktualizowanie standardów jakości i przekazanie zainteresowanym m.in. poprzez system obsługi transportu (np. portal przewoźnika).

  • Realizacja tłumaczeń materiałów jakościowych/standardów Klienta oraz dystrybucja do zainteresowanych stron wewnątrz firmy i do podwykonawcy usług technicznych i  transportowych.

  • Aktualizacja dokumentacji objętej Systemem Zarządzania i związanej z charakterem działalności przedsiębiorstwa.

  • Współuczestniczenie w audytach wewnętrznych.

Od kandydatów i kandydatek oczekujemy

  • Znajomości języka angielskiego na poziomie min. B1.

  • Wykształcenia średniego, wykształcenie wyższe będzie dodatkowym atutem.

  • Komunikatywności, zaangażowania i skrupulatności.

  • Gotowości do pracy wielozadaniowej w dynamicznym środowisku.

  • Bardzo dobrej znajomość pakietu MS Office, w szczególności MS Excel.

  • Aktywnego prawa jazdy kat. B.

W zamian za pracę oferujemy

  • Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę.

  • Atrakcyjny system wynagrodzeń i premie uzależnione od indywidualnych wyników pracy.

  • Możliwość rozwoju zawodowego i szkolenia.

  • Program rekomendacji pracowników

  • Bogaty i ciekawy pakiet świadczeń socjalnych, w tym ubezpieczenie na życie, prywatna opieka medyczna, karta sportowa, zakładowy fundusz świadczeń socjalnych, dostęp do platformy benefitowej, możliwość dalszej nauki języka angielskiego pod okiem lektora.

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi kandydatami.

Administratorem Państwa danych osobowych jest CAT Mosolf Polska sp. z o.o. z siedzibą w Ciemno-Gnojnej. Pełna informacja odnośnie przetwarzania Państwa danych osobowych dostępna jest pod adresem www.cmpl.pl/polityka-prywatnosci/

Aplikując wyrażasz zgodę na przetwarzanie przez CAT Mosolf Polska sp. z o.o. z siedzibą w Ciemno-Gnojnej Twoich danych osobowych umieszczonych w CV w zakresie przekraczającym dane określone w art. 22 1 § 1 Kodeksu pracy/przekraczającym dane niezbędne do przeprowadzenia procesu rekrutacji, zgodnie z art. 6 ust. 1 lit. a) rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27.04.2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych) – w celu przeprowadzenia rekrutacji na wskazane stanowisko.

W przypadku, gdy CV ma być wykorzystane podczas przyszłych rekrutacji prowadzonych przez CAT Mosolf Polska sp. z o.o. dodatkowo prosimy o zamieszczenie w CV klauzuli:

„Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez CAT Mosolf Polska sp. z o.o. z siedzibą w Ciemno-Gnojnej moich danych osobowych umieszczonych w CV na potrzeby przyszłych rekrutacji, jednak nie dłużej niż przez okres 3 lat od zakończenia obecnej rekrutacji, zgodnie z art. 6 ust. 1 lit. a) rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27.04.2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych).

Lokalizacja

Ciemno-Gnojna,

Mazowieckie

Mazowieckie, Ciemno-Gnojna
ID: 901980860