2. Praca
  3. Hotelarstwo
  4. Obsługa hotelowa
  5. Obsługa hotelowa - Małopolskie
  6. Obsługa hotelowa - Zakopane
Dodane 09 kwietnia 2024

Inspektor Służby Pięter Nosalowy Dwór Zakopane

Lokalizacja

Zakopane

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Doświadczenie nie jest wymaganeDyspozycyjność: Elastyczny czas pracy, Praca zmianowa, Praca w weekendyMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Opis

Inspektor Służby Pięter

Dołącz do jednej z najbardziej rozpoznawalnych marek hotelowych w Polsce.

Jeśli tylko lubisz kontakt z ludźmi, świetnie odnajdujesz się w pracy zespołowej, język angielski znasz w stopniu komunikatywnym, a praca z komputerem nie jest dla Ciebie obca, to z przyjemnością zapraszamy Cię do naszego zespołu. Twoje doświadczenia w pracy w hotelu będzie dla nas dodatkowym atutem.

Zapewniamy pracę w zgranym zespole, w miłej atmosferze, indywidualne podejście do Twojego rozwoju, zakwaterowanie w Zakopanem, zniżki pracownicze w zaprzyjaźnionych hotelach w Polsce.

Zakres obowiązków

Organizowanie i nadzorowanie pracy pokojowych zgodnie z obowiązującymi procedurami i standardami Hotelu.

Kontrolowanie czystości pokoi i części wspólnych hotelowych pod względem czystości oraz stanu technicznego.

Przestrzeganie procedur i standardów dotyczących sprzątania i utrzymania czystości.

Rozpisywanie i przygotowanie raportów dla pokojowych.

Czuwanie nad bezpieczeństwem gości i ich mieniem.

Współpraca z innymi działami

Wymagania:

Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku.

Dyspozycyjność, odpowiedzialność oraz dobra organizacja pracy swojej i zespołu.

Umiejętność efektywnego zarządzania zespołem.

Wysoka kultura osobista i gościnność.

Wszystkich chętnych zachęcamy do wysyłania CV.

Osoby zainteresowane prosimy o zamieszczenie na swoim CV klauzuli o treści: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w CV na potrzeby obecnego oraz przyszłych procesów rekrutacji ”. Administratorem danych osobowych podanych w związku z procesem rekrutacyjnym jest Nosalowy Dwór Sp. z o.o. z siedziba przy ul. Balzera 21 d , 34-500 Zakopane.

Lokalizacja

Zakopane,

Małopolskie

Małopolskie, Zakopane
ID: 910502367