2. Praca
  3. Pozostałe oferty pracy
  4. Pozostałe oferty pracy - Małopolskie
  5. Pozostałe oferty pracy - Kraków
  6. Pozostałe oferty pracy - Podgórze
Dodane 14 maja 2024

Inspektor rynku hurtowego

Wynagrodzenie

5 400 - 7 000 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Kraków, Podgórze

Pełny etat

Typ umowy

Umowa zlecenie

Odpowiednie doświadczenie zawodoweDyspozycyjność: Praca zmianowa, Praca w weekendy

W związku z rozwojem, Kompleks Handlowy RYBITWY, największy w Małopolsce rynek hurtowy poszukuje pracowników na stanowisko

Zakres obowiązków:

  • kontrolowanie pojazdów pod względem ważności opłat

  • pobieranie obowiązujących w KH Rybitwy opłat eksploatacyjnych od samochodów wjeżdżających na teren KH Rybitwy i osób handlujących zgodnie z ustalonym cennikiem opłat

  • udzielanie informacji uczestnikom obrotu handlowego na temat zasad prowadzenia sprzedaży

  • dbałość o przestrzeganie przez Użytkowników KH Rybitwy wewnętrznych przepisów i regulaminów

  • monitorowanie bezpieczeństwa na terenie KH Rybitwy

  • dbanie o wizerunek firmy

  • sporządzanie raportów

Oferujemy:

  • stabilne zatrudnienie

  • praca na umowę zlecenia, docelowo umowa o pracę na pełny etat

  • atrakcyjne wynagrodzenie + dodatki

  • możliwość rozwoju

  • praca w specyficznym i nietuzinkowym miejscu

Wymagania:

  • wykształcenie średnie

  • podstawowa znajomość obsługi komputera

  • obsługa kasy fiskalnej i terminala płatniczego

  • uczciwość

  • zaangażowanie

  • dyspozycyjność

  • gotowość do pracy w systemie zmianowym

  • wysoka kultura osobista

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie CV. Prosimy o zawarcie w CV następującej klauzuli:

„Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez ogłoszeniodawcę moich danych osobowych, zawartych w mojej ofercie pracy, dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2016 r., poz. 922). Jednocześnie wyrażam zgodę na przetwarzanie przez ogłoszeniodawcę moich danych osobowych na potrzeby przyszłych rekrutacji”.

O Nas

Kompleks Handlowy RYBITWY od wielu lat funkcjonuje jako hurtowy rynek rolno-spożywczy, stanowiąc bazę zaopatrzenia dla tysięcy sklepów detalicznych, gastronomii oraz punktów zbiorowego żywienia z całej Małopolski.

Przedmiotem działalności KH Rybitwy jest zarządzanie i administrowanie rynkiem hurtowym. KH Rybitwy organizuje odpowiednie warunki dla funkcjonowania podmiotów prowadzących na terenie KH Rybitwy działalność handlową w obrocie krajowym i zagranicznym.

Kontakt z pracodawcą:

Kompleks Handlowy RYBITWY

Ul. Półłanki 33A

30-740 Kraków

tel.: +48 12 653 11 23

www.khrybitwy.pl

Małopolskie

Małopolskie, Kraków, Podgórze
ID: 797819604