2. Praca
  3. Administracja biurowa
  4. Administracja, prace biurowe
  5. Administracja, prace biurowe - Podkarpackie
  6. Administracja, prace biurowe - Rzeszów
Dodane 23 kwietnia 2024

Inspektor Ochrony fizycznej

Lokalizacja

Rzeszów

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodowe

Opis

Twój zakres obowiązków:

  • Rekrutacja, organizacja pracy, rozliczanie pracowników ochrony
  • Nadzorowanie prawidłowej realizacji kontraktów w podległym rejonie
  • Prowadzenie wszelkiej dokumentacji związanej z zarządzaniem podległymi pracownikami oraz obiektami
  • Dbanie o wysoką jakość świadczonych usług

Nasze wymagania:

  • Niekaralność
  • Wpis na listę kwalifikowanych pracowników ochrony fizycznej
  • Legitymacja osoby dopuszczonej do posiadania broni
  • Umiejętność zarządzania zespołem pracowników
  • Własny samochód
  • Prawo jazdy kat. B
  • Komunikatywność
  • Obsługa komputera

To oferujemy:

  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • Niezbędne narzędzia pracy
  • Stabilne zatrudnienie w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku

Aplikowanie na stronie ogłoszeniodawcy

Lokalizacja

Rzeszów,

Podkarpackie

Dokładna lokalizacja
Podkarpackie, Rzeszów
ID: 910527149