2. Praca
  3. Inżynieria
  4. Inżynieria - Lubelskie
  5. Inżynieria - Lublin
Dodane 04 kwietnia 2024

Inspektor Nadzoru Inwestorskiego branży sanitarnej

Wynagrodzenie

6 500 - 8 500 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Lublin

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodowe

Opis

Zakres obowiązków:

- Sprawowanie nadzoru inwestorskiego nad robotami sanitarnymi przy realizacji Inwestycji prowadzonych przez Spółkę.

- Dokonywanie odbiorów robót instalacyjnych,

- Sprawdzanie jakości wykonywanych robót.

- Kontrola terminowości realizacji zadań i miesięcznych rozliczeń dla wykonanych prac, uczestnictwo w naradach technicznych, odbiorach i kontrolach.

- Prowadzenie korespondencji z Wykonawcami i innymi podmiotami uczestniczącymi w procesie inwestycyjnym

Wymagania:

  • wyższe techniczne branży sanitarnej (lub pokrewne)

  • uprawnienia w specjalności sanitarnej,

  • uprawnienia do kierowania samochodem osobowym prawo jazdy kat. B

Oferujemy:

·         udział w realizacji ciekawych projektów inżynieryjnych, w tym także w formule zaprojektuj u wybuduj,

·         wsparcie rozwoju zawodowego w formie szkoleń,

·         stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę,

·         atrakcyjne wynagrodzenie w zależności od doświadczenia,

·         dofinansowanie do karty MultiSport,

·  pakiet medyczny

·         liczne, wartościowe spotkania integracyjne,

·         praca w przyjaznym i zaangażowanym zespole.

Lokalizacja

Lublin,

Lubelskie

Lubelskie, Lublin
ID: 909285165