2. Praca
  3. Pozostałe oferty pracy
  4. Pozostałe oferty pracy - Podkarpackie
  5. Pozostałe oferty pracy - Rzeszów
Dodane 04 kwietnia 2024

Inspektor Nadzoru branży elektrycznej

Wynagrodzenie

6 500 - 8 500 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Rzeszów

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodowe

Opis

Zakres obowiązków:

  • Sprawowanie nadzoru inwestorskiego nad robotami elektrycznymi i elektroenergetycznymi przy realizacji Inwestycji prowadzonych przez Spółkę.

  • Sprawdzanie jakości wykonywanych robót.

  • Kontrola terminowości realizacji zadań i miesięcznych rozliczeń dla wykonanych prac, uczestnictwo w naradach technicznych, odbiorach i kontrolach.

  • Prowadzenie korespondencji z Wykonawcami i innymi podmiotami uczestniczącymi w procesie inwestycyjnym

  • Przygotowywanie sprawozdań i raportów z realizowanych zadań.

Wymagania:

  • wyższe techniczne branży elektrycznej (lub pokrewne)

  • umiejętności pracy w grupie, dobrej organizacji czasu pracy,

  • znajomość przepisów: ustawy prawo budowlane (Dz. U. z 2016r., poz. 290 t.j.)

  • uprawnienia w specjalności elektrycznej,

  • uprawnienia do kierowania samochodem osobowym prawo jazdy kat. B

Oferujemy:

·         udział w realizacji ciekawych projektów inżynieryjnych, w tym także w formule zaprojektuj u wybuduj,

·         wsparcie rozwoju zawodowego w formie szkoleń,

·         stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę,

·         atrakcyjne wynagrodzenie w zależności od doświadczenia,

·         dofinansowanie do karty MultiSport,

·         opieka medyczna,

·         liczne, wartościowe spotkania integracyjne,

·         praca w przyjaznym i zaangażowanym zespole,

Lokalizacja

Rzeszów,

Podkarpackie

Podkarpackie, Rzeszów
ID: 909391014