2. Praca
  3. Produkcja
  4. Obsługa produkcji
  5. Obsługa produkcji - Lubuskie
  6. Obsługa produkcji - Gorzów Wielkopolski
Dodane 22 maja 2024

Inspektor Kontroli Jakości

Wynagrodzenie

5 000 - 6 000 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Gorzów Wielkopolski

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Doświadczenie nie jest wymaganeDyspozycyjność: Praca zmianowa, Praca w weekendy

Chcesz pracować w świetnym zespole, dla którego nie ma rzeczy niemożliwych? Dołącz do Nas! W dziale kontroli jakości Frimy Universal Fibers możemy na siebie liczyć. Do naszego zespołu szukamy osób, które lubią, kiedy dużo się dzieje, są otwarte na innych i chętnie uczą się nowych rzeczy. W naszej fabryce w Gorzowie Wlkp. jest miejsce dla Ciebie!

 Twoje przyszłe zadania:

  • przygotowanie próbek do badań;

  • nadzór nad produkcją i kontrola włókna w trakcie procesu produkcyjnego;

  • ocenę koloru produkowanej przędzy;

  • kontrola poprawności oznakowania produktu;

  • raportowanie wyników kontroli i niezgodności oraz nadzór nad działaniami korygującymi;

  • współpraca z inżynierami procesu i działem utrzymania ruchu;

  • utrzymywanie porządku w obszarze pracy oraz przestrzeganie zasad BHP.

O Tobie:

  • dobrze widzisz barwy i postrzegasz kolory;

  • jesteś dokładna/y i zaangażowana/y, systematyczna/y, rzetelna/y i odpowiedzialna/y ;

  • potrafisz bardzo dobrze organizować własną pracę;

  • jesteś gotowa/y do pracy w systemie czterobrygadowym dwunastogodzinnym;

  • masz doświadczenie na podobnym stanowisku oraz komunikatywny angielski (mile widziane);

  • potrafisz pracować w zespole i jesteś komunikatywna/y.

 W UFE mamy dla Ciebie:

  • umowę o pracę (5000 zł brutto na start);

  • miesięczne i kwartalne premie;

  • świadczenia z funduszu socjalnego;

  • prywatną opiekę medyczną;

  • fundusz integracyjny;

  • lekcje języka angielskiego;

  • ubezpieczenie na życie;

  • dobre zaplecze socjalne;

  • świeże owoce co wtorek.

Jeśli szukasz pracy w Prestiżowej Firmie o ugruntowanej pozycji na rynku międzynarodowym prześlij CV

Zapraszamy!

Lokalizacja

Gorzów Wielkopolski,

Lubuskie

Lubuskie, Gorzów Wielkopolski
ID: 688294753