2. Praca
  3. Ochrona
  4. Ochrona - Wielkopolskie
  5. Ochrona - Piła
Dodane 11 czerwca 2024

Inspektor / Kierownik - Piła

Lokalizacja

Piła

Pełny etat

Typ umowy

Umowa zlecenie, Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodowe

Opis

Twój zakres obowiązków:

  • Prowadzenie dokumentacji związanej z zarządzaniem pracowników
  • Nadzorowanie prawidłowej realizacji kontraktów na podległym terenie
  • Rekrutacja, organizacja pracy oraz rozliczanie pracowników ochrony
  • Dbanie o pozytywny wizerunek firmy oraz godne reprezentowanie jej przed Kontrahentami

Nasze wymagania:

  • Umiejętność zarządzania zasobami ludzkimi
  • Bardzo dobra organizacja pracy pracy własnej jak i podległego zespołu
  • Niekaralność
  • Bardzo dobra znajomość obsługi komputera (w tym pakiet MS Office)
  • Wpis na listę kwalifikowanych pracowników ochrony fizycznej oraz posiadanie książeczki broni będzie dodatkowym atutem
  • Prawo jazdy kategorii B oraz własny samochód (zwrot kosztów paliwa)

Mile widziane:

  • Doświadczenie na podobnym stanowisku

To oferujemy:

  • Stabilne zatrudnienie w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
  • Umowa zlecenie z odprowadzeniem pełnych składek ZUS (po okresie próbnym umowa o pracę)
  • Atrakcyjne wynagrodzenie
  • Wstępne szkolenie

Aplikowanie na stronie ogłoszeniodawcy

Lokalizacja

Piła,

Wielkopolskie

Dokładna lokalizacja
Wielkopolskie, Piła
ID: 919860218