2. Praca
  3. Ochrona
  4. Ochrona - Mazowieckie
  5. Ochrona - Warszawa
  6. Ochrona - Mokotów
Dodane 30 maja 2024

Inspektor/Kierownik ochrony - Warszawa

Lokalizacja

Warszawa, Mokotów

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodowe

Opis

Obowiązki:

  • Rekrutacja, organizacja pracy, rozliczanie podległych pracowników
  • Nadzorowanie prawidłowej realizacji Kontraktu w podległym rejonie
  • Utrzymywanie kontaktu z Kontrahentem oraz odpowiedzialność za wysoką jakość świadczonej usługi
  • Prowadzenie dokumentacji związanej z zarządzanymi obiektami

Wymagania:

  • Doświadczenie w branży usług ochrony
  • Umiejętność nawiązywania i podtrzymywania pozytywnych relacji
  • Bardzo dobra umiejętność organizacji i współpracy z zespołem, umiejętność działania pod presją
  • Wpis na listę kwalifikowanych pracowników ochrony
  • Legitymacja osoby dopuszczonej do posiadania broni
  • Prawo jazdy kat. B

Oferujemy:

  • Zatrudnienie na pełny etat na umowę o pracę,
  • Przeszkolenie i wsparcie w okresie wdrożenia w nowe obowiązki
  • Niezbędne narzędzia pracy (samochód, laptop, telefon),
  • Pracę w przyjaznym i zaangażowanym zespole

Aplikowanie na stronie ogłoszeniodawcy

Mazowieckie

Dokładna lokalizacja
Mazowieckie, Warszawa, Mokotów
ID: 918753806