2. Praca
  3. Administracja biurowa
  4. Administracja, prace biurowe
  5. Administracja, prace biurowe - Małopolskie
  6. Administracja, prace biurowe - Nowy Targ
Dodane 23 kwietnia 2024

Inspektor/Kierownik – Nowy Targ/Rabka/Jordanów

Lokalizacja

Nowy Targ

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Doświadczenie nie jest wymagane

Opis

Zakres obowiązków:

  • Prowadzenie polityki personalnej (rekrutacja, organizacja pracy, rozliczanie pracowników, prowadzenie dokumentacji pracowniczej)
  • Sporządzanie raportów i innej dokumentacji związanej z usługą
  • Nadzór nad różnymi obiektami oraz dokumentacją obiektową (obiekty na terenie Rabki, Jordanowa, Nowego Targu – około 20 obiektów)
  • Dbanie o wysoką jakość świadczonych usług
  • Reprezentowanie firmy w kontaktach z kontrahentami

Oczekujemy:

  • Komunikatywność
  • Zaangażowanie
  • Wysoka kultura osobista
  • Dyspozycyjność
  • Odpowiedzialność
  • Umiejętność pracy w zespole

Oferujemy:

  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • Wynagrodzenie 4600 zł netto
  • Wsparcie kierownika Działu Ochrony Fizycznej
  • Szkolenie wdrażające

Aplikowanie na stronie ogłoszeniodawcy

Lokalizacja

Nowy Targ,

Małopolskie

Dokładna lokalizacja
Małopolskie, Nowy Targ
ID: 910600304