2. Praca
  3. E-commerce (handel internetowy)
  4. E-commerce (handel internetowy) - Śląskie
  5. E-commerce (handel internetowy) - Gorzyczki
Dodane 24 kwietnia 2024

Inspektor/ka ds. BHP (WHS Inspector)

Lokalizacja

Gorzyczki

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweMiejsce pracy: W siedzibie firmy

W firmie Amazon uważamy, że każdy dzień jest dniem pierwszym. Dniem, w którym należy zrobić pierwszy krok i spodziewać się nowych wyzwań. Dziś przyszedł czas na taki dzień dla Ciebie. Możesz stać się częścią czegoś naprawdę wielkiego i zrealizować swoje pomysły. Możesz dołączyć do firmy, która zmienia się każdego dnia. Za marką Amazon stoi energia i pasja. Pracujemy nad tym, aby stać się najbardziej zorientowaną na klienta firmą na świecie. W tym celu potrzebujemy ludzi wyjątkowo utalentowanych, inteligentnych i zmotywowanych. Amazon jest jedną z najbardziej rozpoznawalnych marek na świecie. Każdego roku wysyłamy do naszych lojalnych klientów miliony produktów. Nasza misja jest prosta: chcemy, aby Amazon był miejscem, w którym klienci mogą wszystko znaleźć, odkryć i kupić online. Niezależnie od tego, czego sobie życzą, znajdziemy sposób, aby im to dostarczyć. Z Twoim udziałem Amazon może jeszcze lepiej pomagać ludziom w odkrywaniu nowej rzeczywistości. To Twoja szansa. Możesz tworzyć historię. W związku z dynamicznym rozwojem Amazon Fulfillment Poland poszukujemy kandydatów na stanowisko Inspektor ds. BHP.

Kluczowe obowiązki:

  • Przeprowadzanie ocen ryzyka zgodnie z wymaganiami i proaktywne podejmowanie dalszych działań w odniesieniu do środków kontroli, aż do zakończenia procesu Przygotowywanie dziennych wskaźników i objaśnień

  • Systematyczne monitorowanie centrum logistycznego, pilnowanie zgodności z procedurami bezpieczeństwa firmy Amazon,

  • Badanie wypadków, sytuacji grożących wypadkiem i wszelkich incydentów po ustaleniu głównej przyczyny,

  • Aktualizowanie wewnętrznych zapisów dotyczących incydentów, sytuacji grożących wypadkiem i wypadków

  • Podejmowanie planów działania w celu zapewnienia ciągłej i trwałej zgodności z przepisami prawa

  • Demonstrowanie profesjonalnego zachowania w każdej sytuacji: zachowywanie poufności w przypadku spraw wymagających dochodzeń dotyczących bezpieczeństwa, Przeprowadzanie szczegółowych analiz danych centrum logistycznego w przypadku monitorowania możliwych do zarejestrowania incydentów na miejscu

  • Pełnienie roli eksperta merytorycznego w zakresie BHP przy jednoczesnym zachowaniu czujności i nieujawnianiu żadnych poufnych informacji poza danym szczeblem w hierarchii firmy,

  • Szukamy osób gotowych do pracy zmianowej (zmiana dzienna i zmiana nocna), dni pracy mogą przypadać także w weekendy. Charakter pracy na tym stanowisku pozwala na 3 dni wolne od pracy (4 dni pracy po 10 godzin dziennie).

Miejsce pracy: Gorzyczki, POL

PODSTAWOWE KWALIFIKACJE

  • Wykształcenie zgodnie z Rozporządzeniem Rady Ministrów z dnia 2 września 1997 r. w sprawie służby bezpieczeństwa i higieny pracy (Dz.U.1997.109.704): Technik BHP lub wykształcenie wyższe z zakresu BHP.

  • Znajomość obsługi komputera,

  • Znajomość pakietu MS Office (Word, Excel, Outlook) - Doskonała znajomość języka polskiego w mowie i piśmie na poziomie CEFR C1/ C2

PREFEROWANE KWALIFIKACJE

  • Znajomość języka angielskiego (na poziomie A2/B1)

  • Umiejętność samodzielnej pracy w dynamicznym środowisku

  • Wcześniejsze doświadczenie w dziedzinie BHP

  • Możliwa do wykazania zdolność szybkiego uczenia się przy ścisłym przestrzeganiu nowych procesów i procedur

  • Wysokie umiejętności pracy w zespole: zdolność do przyczyniania się do pozytywnej i zdrowej atmosfery w zespole,

  • Wysokie umiejętności komunikacyjne w mowie i w piśmie.

Oferujemy:

  • Prywatną opiekę medyczną

  • Ubezpieczenie na życie

  • Dopłatę do karty Multisport

  • Dopłatę do posiłków

  • Zniżka na zakupy w sklepie Amazon

  • Dofinansowania do szkoleń - career choice

Aplikowanie na stronie ogłoszeniodawcy

Lokalizacja

Gorzyczki,

Śląskie

Śląskie, Gorzyczki
ID: 909247745