2. Praca
  3. Budowa / remonty
  4. Budowa / remonty - Lubelskie
  5. Budowa / remonty - Lublin
Dodane 02 maja 2024

Inspektor/ka do usuwania usterek w budynkach wielorodzinnych

Lokalizacja

Lublin

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodowe

Firma deweloperska Movimento J.Chrzanowska s. k. poszukuje inspektora do obsługi usterek w budynkach wielorodzinnych.

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

  • Przyjmowanie i weryfikacja usterek zgłoszonych przez nabywców lokali i zarządców budynków

  • Ocena charakteru usterki i zasadności zgłoszenia

  • Obsługa techniczna i merytoryczna procesu likwidacji usterki

  • Przygotowanie dokumentacji

  • Utrzymanie prawidłowej relacji ze zgłaszającym

  • Bezpośredni kontakt i korespondencja z klientami oraz wykonawcami robót

  • Organizacja prac naprawczych

  • Przygotowanie protokołów z likwidacji usterki

  • Udział w odbiorach technicznych i przekazaniu lokali mieszkalnych nabywcom

  • Przygotowanie dokumentacji do zwolnienia kaucji gwarancyjnych

  • Wsparcie działu przygotowania inwestycji w procesie przetargowym

  • Współpraca i budowanie relacji z klientami, współpracownikami i firmami wykonawczymi

    NASZE WYMAGANIA:

  • Wykształcenie wyższe techniczne w zakresie budownictwa - warunek niezbędny

  • Doświadczenie zawodowe w pracy na podobnym stanowisku

  • Ogólna znajomość zagadnień techniczno – budowlanych w branżach ogólnobudowlanej, sanitarnej, elektrycznej, teletechnicznej i wykończeniowej

  • Umiejętność pracy w zespole

  • Sumienność, dyspozycyjność, zaangażowanie

  • Samodzielność

  • Bardzo dobre umiejętności interpersonalne i organizacyjne

  • Umiejętność obsługi komputera i programów MS Office, mile widziane Auto Cad

  • Wymagane prawo jazdy kat. B

Lokalizacja

Lublin,

Lubelskie

Lubelskie, Lublin
ID: 898613789