2. Praca
  3. Produkcja
  4. Kontrola jakości
  5. Kontrola jakości - Łódzkie
  6. Kontrola jakości - Łódź
  7. Kontrola jakości - Bałuty
Dodane 22 maja 2024

Inspektor jakości

Wynagrodzenie

29 - 35 zł / godz. brutto

Lokalizacja

Łódź, Bałuty

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o dzieło, Umowa zlecenie, Samozatrudnienie

Odpowiednie doświadczenie zawodoweDyspozycyjność: Praca zmianowa, Elastyczny czas pracy

Globalny dostawca rozwiązań z zakresu zarządzania jakością operacyjną i doradztwa, głównie dla branży motoryzacyjnej, lotniczej i transportu ciężkiego. 10 000 naszych pracowników w 25 krajach oferuje kompletne portfolio usług w całym łańcuchu dostaw, obecnie poszukujemy osób na stanowisko KONTROLER JAKOŚCI (mężczyzna/kobieta) w Łodzi

CO BĘDZIE TWOIM OBOWIĄZKIEM W PRACY?

  • wykonywanie pomiarów części z wykorzystaniem narzędzi pomiarowych

  • raportowanie do przełożonego

  • utrzymywanie czystości i porządku na stanowisku

CZEGO OD CIEBIE WYMAGAMY?

  • doświadczenie w obszarze kontroli jakości, mile widziane doświadczenie w pracy z narzędziami pomiarowymi

  • dyspozycja do pracy na I zmianie

  • sumienność, rzetelność i spostrzegawczość

CO OFERUJEMY?

  • atrakcyjną stawkę godzinową na umowę zlecenie

  • szkolenie wprowadzające w obowiązki

  • miesięczną premię

  • możliwości rozwoju w globalnej firmie

Łódzkie

Łódzkie, Łódź, Bałuty
ID: 920044758