2. Praca
  3. Administracja biurowa
  4. Administracja, prace biurowe
  5. Administracja, prace biurowe - Podlaskie
  6. Administracja, prace biurowe - Białystok
  7. Administracja, prace biurowe - Starosielce
Dodane 02 kwietnia 2024

inspektor ds. bhp specjalista

Lokalizacja

Białystok, Starosielce

Wymiar pracy

Współpraca B2B

Typ umowy

Umowa zlecenie, Samozatrudnienie, Praktyka / staż, Inny

Doświadczenie nie jest wymaganeDyspozycyjność: Elastyczny czas pracyMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Opis

Nazwa stanowiska:

Specjalista ds. bhp / inspektor ds. bhp

Twoje zadania:

  • Prowadzenie kontroli bhp.

  • Organizacja i prowadzenie szkoleń.

  • Przygotowanie i prowadzenie dokumentacji.

  • Pozyskiwanie nowych klientów.

Nasze wymagania:

  • Posiadanie kwalifikacji bhp (lub w trakcie zdobywania).

  • Bardzo dobra znajomość obsługi komputera.

  • Komunikatywność, inicjatywa i zaangażowanie.

  • Dobra organizacja pracy, terminowość i dokładność.

  • Możliwość kierowania pojazdem kat. B.

Oferujemy:

  • Możliwość podniesienia kwalifikacji.

  • Realny wpływ na rozwój firmy.

  • Dostęp do bazy dydaktycznej.

  • Praca w przyjaznej atmosferze.

ERGOPOLIS świadczy kompleksową obsługę firm i instytucji w zakresie bhp, ppoż i med. Wykonujemy zadania w ramach stałej współpracy i zleceń jednorazowych. Jednocześnie prowadzimy sprzedaż odzieży roboczej i środków ochrony indywidualnej. Wykonujemy przeglądy gaśnic i sprzętu do pracy na wysokości oraz wiele innych usług z obszaru bhp.

Podlaskie

Podlaskie, Białystok, Starosielce
ID: 834332584