2. Praca
  3. Produkcja
  4. Praca inżynieryjna, techniczna
  5. Praca inżynieryjna, techniczna - Kujawsko-pomorskie
  6. Praca inżynieryjna, techniczna - Włocławek
Oleg Agashkov
Dodane 25 kwietnia 2024

Inspektor ds. BHP - Młodszy specjalista ds. Ochrony jest poszukiwany!

Lokalizacja

Włocławek

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Doświadczenie nie jest wymagane

Salamander Window & Door Systems S.A. szuka kandydata na stanowisko

Inspektor ds. BHP - Młodszy specjalista ds. Ochrony (1/2 + 1/2 etatu)

Twój zakres obowiązków:

  • wsparcie specjalisty ds. BHP;

  • ocena i raportowanie warunków pracy;

  • identyfikacja zagrożeń i działania w celu ich minimalizacji na stanowiskach pracy;

  • prowadzenie szkoleń wstępnych;

  • prowadzenie dokumentacji BHP (min. oceny ryzyka zawodowego, instrukcji bhp);

  • nadzór terenu firmy, obsługa kamer CCTV;

  • kontrola ruchu osobowego i towarowego;

  • ochrona mienia pracodawcy;

  • reagowanie na incydenty.

Nasze oczekiwania:

  • wykształcenie średnie lub wyższe kierunkowe (BHP);

  • dobra znajomość obsługi komputera;

  • czynne prawo jazdy (kat.B);

  • uczciwość i wysokie standardy etyczne;

  • zdolność analitycznego twórczego myślenia:

  • samodzielność i zorientowanie na cel;

  • otwartość w komunikacji;

  • umiejętność pracy w zespole.

 Dodatkowe atuty:

  • znajomość języka niemieckiego lub angielskiego;

  • doświadczenie zdobyte w ochronie bądź służbach mundurowych.

 To oferujemy:

  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę ;

  • niezbędne narzędzia pracy:

  • przyjazną atmosferę;

  • pracę w międzynarodowej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku;

  • możliwość rozwoju zawodowego, który zaowocuje zwiększeniem wynagrodzenia;

  • szkolenia i kursy zawodowe;

  • prywatną opiekę medyczną i grupowe ubezpieczenie na życie na preferencyjnych warunkach;

  • dofinansowanie do karnetów sportowych - karta Medicover Sport.

Lokalizacja

Włocławek,

Kujawsko-pomorskie

Kujawsko-pomorskie, Włocławek
ID: 911028514