2. Praca
  3. Administracja biurowa
  4. Administracja, prace biurowe
  5. Administracja, prace biurowe - Podkarpackie
  6. Administracja, prace biurowe - Rzeszów
Dodane 05 kwietnia 2024

Inspektor BHP Rzeszów

Lokalizacja

Rzeszów

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodowe

Opis

Zakres obowiązków:

  • Wsparcie w realizacji zadań z obszaru BHP zgodnie z wymaganiami prawnymi oraz wymaganymi standardami. Kontrolowanie warunków pracy, przestrzegania przepisów oraz zasad bezpieczeństwa i higieny pracy.

  • Prowadzenie szkoleń wstępnych z zakresu BHP. Inicjowanie i wdrażanie rozwiązań/usprawnień związanych z poprawą bezpieczeństwa i higieny pracy. Propagowanie kultury bezpieczeństwa wśród pracowników.

  • Udział w opracowywaniu/aktualizowaniu oceny ryzyka zawodowego. Prowadzenie dokumentacji BHP, wdrażanie i aktualizacja instrukcji/procedur.

  • Przygotowywanie raportów i statystyk. Współpraca z instytucjami zewnętrznym i innymi działami w organizacji.

    Nasze wymagania

  • Minimum roczne doświadczenie w służbie BHP.

  • Wykształcenie średnie lub wyższe z obszaru Bezpieczeństwa i Higieny Pracy.

  • Prawo jazdy kat. B i gotowość do wyjazdów służbowych.

  • Znajomość normy ISO 45001:2018 System Zarządzania Bezpieczeństwem i Higieną Pracy.

  • Znajomość obowiązujących przepisów z zakresu BHP. Zaangażowanie i bardzo dobra organizacja pracy.

  • Znajomość pakietu MS Office.

  • Mile widziane Uprawnienia Inspektora Ochrony Przeciwpożarowej.

    To oferujemy

    • Przeszkolenie i wdrożenie,

    • Przyjazną atmosferę,

    • Zatrudnienie na podstawie umowy na zastępstwo.

      Na aplikacji prosimy o zawarcie następującej klauzuli:

    Wyrażam zgodę dla HR for Business Sp. z o.o. na przetwarzanie podanych przeze mnie w dokumentach aplikacyjnych danych osobowych dla potrzeb związanych z realizacją tego procesu rekrutacyjnego oraz przyszłych i nieokreślonych na obecną chwilę procesów rekrutacyjnych, które odbędą się w okresie najbliższych 5 lat.

    Każdą z wyrażonych wyżej zgód mogę w każdej chwili cofnąć.

    Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest HR for Business Sp. z o.o., z siedzibą we Wrocławiu 50-304, ul. Słonimskiego 1

    Zatrudnienie na podstawie umowy na zastępstwo.

Lokalizacja

Rzeszów,

Podkarpackie

Podkarpackie, Rzeszów
ID: 909691230