2. Praca
  3. Sprzedaż
  4. Doradca klienta, sprzedawca
  5. Doradca klienta, sprzedawca - Kujawsko-pomorskie
  6. Doradca klienta, sprzedawca - Inowrocław
Ewa
Dodane 25 kwietnia 2024

Inowrocław - Specjalista ds. sprzedaży w salonie Orange

Wynagrodzenie

5 000 - 5 900 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Inowrocław

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweSystem wynagrodzeń: Podstawa + prowizjaDyspozycyjność: Praca zmianowa, Praca w weekendyMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Poszukujemy handlowca do salonu telekomunikacyjnego w Inowrocławiu.

Dołącz do nas, jeśli:

  • jesteś osobą komunikatywną i chcesz pracować z ludźmi

  • chcesz poznawać tajnik i sprzedaży i chcesz się uczyć od najlepszych

  • rozwój jest dla Ciebie ważny

  • angażujesz się w to co robisz i podejmujesz inicjatywę

Twoje zadania:

  • sprzedaż i promowanie oferty Orange

  • realizacja indywidualnych celów sprzedażowych i jakościowych

  • obsługa i budowanie trwałych relacji z Klientami

  • posprzedażna obsługa abonentów Sieci Orange

 Korzyści płynące z pracy w GTI :

  • stabilna praca wraz z umową o pracę

  • składowe wynagrodzenia: podstawa - 4.300 zł brutto, po okresie wdrażania (maks. po 2 mc): 5.000 zł brutto, ponadto premie sprzedażowe - w zależności od wyników sprzedaży, dla salonów zlokalizowanych w miejscowościach liczących 50-100 tys. mieszkańców wynoszące dla stanowiska specjalisty ds. sprzedaży około 900 zł brutto średnio miesięcznie, z potencjałem osiągnięcia lepszych wyników

  • profesjonalne szkolenia i stały rozwój

  • korzystanie z najnowszych technologii

  • realny wpływ na wysokość wynagrodzenia

  • udział w licznych konkursach sprzedażowych

Aplikowanie na stronie ogłoszeniodawcy

Lokalizacja

Inowrocław,

Kujawsko-pomorskie

Kujawsko-pomorskie, Inowrocław
ID: 911085988