2. Praca
  3. IT / telekomunikacja
  4. Wsparcie techniczne
  5. Wsparcie techniczne - Mazowieckie
  6. Wsparcie techniczne - Warszawa
  7. Wsparcie techniczne - Wola
Dodane 22 maja 2024

Informatyk / wsparcie IT / helpdesk - praca dodatkowa stacjonarna

Lokalizacja

Warszawa, Wola

Wymiar pracy

Praca dodatkowa

Typ umowy

Umowa zlecenie

Odpowiednie doświadczenie zawodoweMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Poszukujemy informatyków, którzy pracują hybrydowo/ na zmiany i mają w tygodniu "okienka", w których mogli by podjąć dodatkową pracę stacjonarną.

Praca tylko stacjonarna - 8 godzin (7-15; 8-16; 9-17 - w zależności od potrzeb - na miejscu u naszych klientów).

Umowa zlecenie - rozliczenie godzinowe/za dzień

Obowiązki - m.in.:

  • wsparcie techniczne użytkowników - obsługa i realizacja zgłoszeń od użytkowników

  • diagnozowanie i rozwiązywanie problemów technicznych sprzętowo-programowych użytkowników

  • przygotowanie do pracy nowego sprzętu informatycznego (komputery/laptopy) wraz z migracją danych

Wymagania:

·       minimum rok doświadczenie na stanowisku Informatyk (warunek konieczny)

·       wiedza i doświadczenie z zakresu : instalacji i konfiguracji systemów z rodziny MS Windows: 7, 10,11 oraz oprogramowania użytkowego

·       wiedza z zakresu działania sieci komputerowej

·       komunikatywność i umiejętność pracy w zespole jak również samodzielność, odpowiedzialność, rzetelność

prawo jazdy kat.B

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

Mazowieckie

Mazowieckie, Warszawa, Wola
ID: 904093715