2. Praca
  3. IT / telekomunikacja
  4. Administrator sieci
  5. Administrator sieci - Wielkopolskie
  6. Administrator sieci - Kępno
Dodane 30 kwietnia 2024

Informatyk / Specjalista IT

Lokalizacja

Kępno

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Firma FDM jest jednym z wiodących producentów materacy i łóżek na rynku Polskim i Europejskim. Nasze produkty dostępne są w 14 krajach Unii Europejskiej. Swoją sprzedaż przede wszystkim opieramy na rynku E-Commerce oraz sprzedaży poprzez Sieć naszych dystrybutorów w kraju i za granicą.

W związku z dynamicznym rozwojem poszukujemy Kandydatek/Kandydatów na stanowisko:

Informatyk

Opis stanowiska:

1.      zarządzanie strukturą teleinformatyczną spółki

2.      zarządzanie bazami SQL i systemami ERP

3.      administracja aplikacjami IT, m.in.: bieżące wsparcie, analiza potrzeb, konfiguracja i przeprowadzanie aktualizacji systemów na potrzeby wewnętrzne

4.      zabezpieczanie bezawaryjnej pracy systemów zarządzania przedsiębiorstwem

5.      integracja systemów informatycznych

6.      wykonywanie kopii zapasowych, zapewnienie bezpieczeństwa danych

7.      pomoc i wsparcie użytkowników

8.      nadzór i rozbudowa systemu monitoringu i RCP

9.      wdrażanie nowych rozwiązań technologicznych

Wymagania:

1.      wykształcenie informatyczne lub o kierunku pokrewnym

2.      doświadczenie na podobnym stanowisku

3.      umiejętność pracy pod presją czasu oraz ilości zgłoszeń

4.      odpowiedzialność, sumienność, systematyczność

5.      dyspozycyjność

6.      zaangażowanie w realizację powierzonych zadań

7.      prawo jazdy kat. B

 Oferujemy:

1.      pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku\

2.      bardzo dobre warunki finansowe;

3.      możliwość rozwoju zawodowego i podnoszenia swoich kwalifikacji

4.      zatrudnienie na podstawie umowy o pracę

5.      przyjazną atmosferę w pracy

Lokalizacja

Kępno,

Wielkopolskie

Wielkopolskie, Kępno
ID: 872671216