2. Praca
  3. IT / telekomunikacja
  4. Wsparcie techniczne
  5. Wsparcie techniczne - Małopolskie
  6. Wsparcie techniczne - Łącko
Dodane 05 kwietnia 2024

Informatyk - Specjalista ds. wsparcia IT

Wynagrodzenie

4 242 - 7 000 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Łącko

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę, Samozatrudnienie

Odpowiednie doświadczenie zawodoweDyspozycyjność: Elastyczny czas pracyMiejsce pracy: W siedzibie firmy, Praca zdalna

Firma Glinik Group z siedzibą w Łącku poszukuje pracownika na stanowisko Specjalista ds. wsparcia IT.

Twój zakres obowiązków:

  • wsparcie użytkowników w obsłudze systemów informatycznych Windows

  • znajomość obsługi i konfiguracji systemów operacyjnych (stacji roboczych) z rodziny Microsoft Windows oraz pakietów biurowych pracujących w tych środowiskach

  • znajomość na poziomie administratora operacyjnych systemów sieciowych z rodziny Microsoft Windows, w tym zagadnień związanych z Active Directory usługami terminalowymi

  • umiejętność konfigurowania i zarządzania urządzeniami aktywnymi sieci

  • analiza i obsługa zgłoszeń serwisowych oraz rozwiązywanie problemów z oprogramowaniem

  • administracja serwerami Windows

  • administracja siecią komputerową

  • znajomość z zakresu konfigurowania i administrowania siecią LAN i WAN pod kątem technicznym, systemowym oraz bezpieczeństwa teleinformatycznego

  • umiejętność diagnozowania i naprawy sprzętu komputerowego: komputery stacjonarne, laptopy.

Wymagania:

  • Znajomość sprzętu komputerowego, sieciowego

  • Podstawowa wiedza o sieciach informatycznych.

Mile widziane:

  • podstawowa znajomość języka angielskiego

  • znajomość programów INSERT NEXO

  • znajomość SQL

  • doświadczenie na podobnym stanowisku

Lokalizacja

Łącko,

Małopolskie

Małopolskie, Łącko
ID: 909704579