2. Praca
  3. IT / telekomunikacja
  4. Administrator systemów
  5. Administrator systemów - Lubelskie
  6. Administrator systemów - Lublin
Dodane 24 maja 2024

Informatyk/ Administrator systemów IT

Wynagrodzenie

3 500 - 4 000 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Lublin

Wymiar pracy

Niepełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę, Umowa zlecenie

Odpowiednie doświadczenie zawodoweMiejsce pracy: W siedzibie firmy, Praca hybrydowa

Czy jesteś gotowy na nowe wyzwania w dynamicznie rozwijającej się branży eCommerce? Lubisz nowinki technologiczne i masz zmysł do zarządzania systemami IT? Jeśli tak, to ta oferta jest dla Ciebie! Nasza firma specjalizująca się w sprzedaży gadżetów erotycznych B2B szuka nowego członka zespołu. Dołącz do nas i rozwijaj swoje umiejętności w przyjaznej atmosferze, ze wsparciem zespołu.

Branża: eCommerce, gadżety erotyczne

Podbranża: Sprzedaż B2B gadżetów i akcesoriów erotycznych

Liczba pracowników: 6

Współprace zewnętrzne: z platformą B2B Solex

Warunki:

  • Rodzaj umowy: Umowa o pracę / Umowa zlecenie

  • Widełki wynagrodzenia: 3500-4000 PLN

  • Forma pracy: stacjonarna/hybrydowa (Lublin)

  • Atut: znajomość bazy msql

  • Możliwość rozwoju oraz szkolenia podnoszące kwalifikacje

  • Premie uzależnione od efektów pracy

Oczekiwania:

  • Dobra znajomość programu Excel / Google Sheets

  • Podstawowa znajomość HTML

  • Umiejętność zarządzania produktami w sklepie internetowym

  • Zdolność do tworzenia i edycji opisów produktów (przy użyciu AI)

  • Mile widziana znajomość programów magazynowo-księgowych (Subiekt GT)

  • Mile widziana znajomość programu JIRA

  • Mile widziana znajomość programu Freshmail

  • Umiejętność współpracy w zespole

  • Umiejętność identyfikowania i rozpoznawania problemów na stronie internetowej oraz zgłaszania błędów technicznych i optymalizacji do działu IT

Obowiązki:

Przed podjęciem samodzielnej pracy zapewniamy szkolenie. Większość zadań i obowiązków na tym stanowisku jest dokładnie opisana w naszych procesach, co ułatwi szybkie wdrożenie się w nowe obowiązki.

Administrowanie platformą B2B:

  • Aktualizowanie strony internetowej

  • Zarządzanie produktami na platformie B2B

  • Tworzenie i edycja opisów produktów

  • Wdrażanie promocji onsite (banery, reguły koszyka, kody rabatowe)

  • Zgłaszanie błędów technicznych / optymalizacji do dostawcy systemu (Solex)

  • Zapewnienie szkolenia z obsługi platformy B2B oraz materiały pomocnicze

Obsługa programu magazynowego Subiekt GT:

  • Wprowadzanie faktur za pomocą importera

  • Wprowadzanie i aktualizacja kart produktowych

  • Wprowadzanie zamówień klientów

Praca z programem Excel:

  • Import i export danych z Subiekta GT do Excela

  • Wykorzystanie podstawowych funkcji Excela do porządkowania danych

  • Przygotowanie plików na potrzeby innych działów

  • Import plików XML do Excela

Praca z programem Clockify:

  • Raportowanie czasu pracy w programie Clockify według ustalonych projektów

Obsługa programu JIRA:

  • Administrowanie programem Jira

  • Przyjmowanie zgłoszeń od innych pracowników

  • Monitorowanie postępów zadań i tworzenie prostych raportów