2. Praca
  3. Obsługa klienta i call center
  4. Specjalista ds. obsługi klienta
  5. Specjalista ds. obsługi klienta - Mazowieckie
  6. Specjalista ds. obsługi klienta - Warszawa
  7. Specjalista ds. obsługi klienta - Śródmieście
Dodane 11 czerwca 2024

Infolinia przychodząca – obsługa w języku chorwackim

Lokalizacja

Warszawa, Śródmieście

Pełny etat

Typ umowy

Umowa zlecenie

Doświadczenie nie jest wymaganeMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Jesteśmy jednym z największych contact center, od 2005 roku świadczymy usługi dla wielu sektorów, tj. ubezpieczeniowych, bankowych, telekomunikacyjnych czy medycznych. Przez lata inwestujemy w rozwój a nasze doradztwo nie kończy się na obsłudze w kanale telefonicznym, ale także w kanale chat, voicebot, e-mail czy social media. W całej Polsce zatrudniamy ponad 1500 osób.

Konsultant ds. obsługi infolinii przychodzącej w języku chorwackim.

Miejsce pracy: Warszawa ul. Fabryczna 5a Zakres obowiązków:

  • telefoniczna obsługa połączeń w ruchu przychodzącym,

  • udzielanie informacji oraz wprowadzanie zgłoszeń do systemu,

  • budowanie pozytywnych relacji z klientami.

Oczekujemy:

  • bardzo dobrej znajomości języka chorwackiego,

  • dyspozycyjności od poniedziałku do piątku w godzinach 9:00-17:00,

  • komunikatywności i swobody w prowadzeniu rozmów telefonicznych.

W zamian oferujemy:

  • możliwość rozwoju zawodowego,

  • profesjonalne szkolenia podnoszące kwalifikacje,

  • stabilne zatrudnienie i przyjazną atmosferę pracy,

  • atrakcyjne wynagrodzenie + premie,

  • stawkę godzinową 32 zł/h ( na okresie próbnym),

  • współprace na podstawie umowy zlecenie (dla uczniów/studentów lub ze składkami ZUS),

  • kartę MultiSport oraz dostęp do grupowego ubezpieczenia,

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie swojego CV lub kontakt telefoniczny: 661 610 862.

W aplikacji prosimy o załączenie klauzuli:

„Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych przez Telbridge Sp. z o.o. Sp. k. z siedzibą w ul. Zagnańska 49, 25 – 528 Kielce w celach rekrutacyjnych i wykorzystanie mojego numeru kontaktowego i adresu e-mail do w/w celu. Pełna wersja klauzuli informacyjnej znajduje się na stronie www.telbridge.pl”.

Aplikowanie na stronie ogłoszeniodawcy

Mazowieckie

Mazowieckie, Warszawa, Śródmieście
ID: 863430665