2. Praca
  3. Obsługa klienta i call center
  4. Call center, konsultant telefoniczny
  5. Call center, konsultant telefoniczny - Mazowieckie
  6. Call center, konsultant telefoniczny - Warszawa
  7. Call center, konsultant telefoniczny - Ursus
Dodane 03 kwietnia 2024

infolinia/połączenia przychodzące - specjalista ds. Obsługi Klienta

Lokalizacja

Warszawa, Ursus

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Doświadczenie nie jest wymaganeDyspozycyjność: Elastyczny czas pracy, Praca zmianowaMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Telestrada S.A. operator telekomunikacyjny działający od 2003 roku na polskim rynku usług biznesowych i domowych, obecnie poszukuje Kandydata na stanowisko :

Młodszy specjalista ds. Obsługi Klienta – infolinia/połączenia przychodzące

Miejsce pracy: Warszawa, Al. Krakowska 22a

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę

Przyszłe obowiązki Kandydata :

-Odbieranie połączeń przychodzących z zapytaniami bieżącymi klientów

-Szybka reakcja zwrotna na zadane pytania i problemy klienta.

Czego oczekujemy od Kandydata :

-Wysoko rozwiniętych zdolności komunikacyjnych i kultury osobistej.

-Zaangażowania w wykonywaną pracę i chęci uczenia się.

-Gotowości do pracy w systemie zmianowym ( poniedziałek- piątek 8-19, sobota 9-17)

Co damy od siebie:

-Możliwość rozwoju w strukturach firmy.

-Stabilne zatrudnienie i przyjazne miejsce pracy (lubimy i szanujemy się wzajemnie)

-Wyjazdy i spotkania integracyjne

-Dostęp do pakietu medycznego i Karty Multisport

-Lokalizacja przyjazna dla osób korzystających z komunikacji miejskiej ( bliskość przystanków) i dla zmotoryzowanych ( parking dla pracowników)

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji (CV) z dopiskiem "Młodszy specjalista ds. Obsługi Klienta – infolinia/połączenia przychodzące . Skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

Mazowieckie

Mazowieckie, Warszawa, Ursus
ID: 878646674