2. Praca
  3. Budowa / remonty
  4. Budowa / remonty - Podlaskie
  5. Budowa / remonty - Białystok
  6. Budowa / remonty - Centrum
Dodane 23 kwietnia 2024

Hygge Hus zatrudni pracowników do produkcji i budowy domów

Wynagrodzenie

5 000 - 7 500 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Białystok, Centrum

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę, Samozatrudnienie

Odpowiednie doświadczenie zawodoweMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Firma Hygge Hus sp. z o. o. zajmująca się produkcją i budową domów szkieletowych zatrudni ciesli, stolarzy, pracowników ogólnobudowlanych do produkcji i budowy domów szkieletowych.

Zakres obowiązków:

- zabudowy poddaszy, wykonywanie sufitów podwieszanych, montaż ścian działowych w systemie suchej zabudowy

- montaż konstrukcji domów w hali produkcyjnej,

- wykonywanie elewacji drewnianych

O kandydatów czekujemy:

- zaangażowania i sumienności

- obsługi elektronarzędzi i narzędzi pneumatycznych

- braku nałogów

- mile widziane doświadczenie w konstrukcjach szkieletowych drewnianych

Zapewniamy:

- stabilną pracę przez cały rok

- atrakcyjne warunki zatrudnienia z możliwością umowy o pracę

- wynagrodzenie w wysokości od 5000 do 7500 zł netto

- podnoszenie kwalifikacji (szkolenia, kursy)

- miejsce pracy Białystok i okolice

Jeśli jesteś osobą zorganizowaną, dokładną i gotową do pracy w naszym zespole, zachęcamy do aplikowania. Prosimy o przesyłanie CV wraz z informacją o oczekiwaniach finansowych.

Dziękujemy wszystkim kandydatom za zainteresowanie naszą ofertą. Tylko wybrane osoby zostaną zaproszone na rozmowę kwalifikacyjną.

Podlaskie

Podlaskie, Białystok, Centrum
ID: 872928746