2. Praca
  3. Budowa / remonty
  4. Budowa / remonty - Pomorskie
  5. Budowa / remonty - Starogard Gdański
Dodane 09 kwietnia 2024

Hydraulików, monterów wentylacji, energicznego pomocnika.

Wynagrodzenie

4 300 - 6 000 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Starogard Gdański

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę, Umowa o dzieło, Umowa zlecenie, Samozatrudnienie, Praktyka / staż, Inny

Odpowiednie doświadczenie zawodoweRekrutacja onlinePracownicy z Ukrainy: 🇺🇦 Запрошуємо людей з України (Zapraszamy pracowników z Ukrainy)

Firma Fabud Instalacje Sp. Z o.o. poszukuje Hydraulików / monterów instalacji sanitarnych w zakresie pex, kanalizacji itp do pracy w trójmieście. Dojazd ze Satrogardu Gd zapewniamy. Różne formy zatrudnienia. Praca trójmiasto.

Zakres obowiązków: przygotowanie i montaż instalacji zgodnie z projektem lub uzgodnieniami na budowie, rzetelne wykonywanie powierzonych obowiązków, precyzja i czas montażu jest istotny dla stawki.

Lokalizacja

Starogard Gdański,

Pomorskie

Pomorskie, Starogard Gdański
ID: 901738694