2. Praca
  3. Montaż i serwis
  4. Montaż i serwis - Dolnośląskie
  5. Montaż i serwis - Wrocław
  6. Montaż i serwis - Stare Miasto
Dodane 19 kwietnia 2024

Hydraulik - stabilne zatrudnienie (kilka stanowisk)

Lokalizacja

Wrocław, Stare Miasto

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę, Samozatrudnienie, Inny

Odpowiednie doświadczenie zawodowe

Jesteśmy firmą prowadzącą serwis instalacji hydraulicznych w budynkach mieszkalnych wielorodzinnych na terenie Wrocławia. Wraz z powiększającym się obszarem obsługiwanych budynków, poszukujemy hydraulików do naszego zespołu. Jeśli masz doświadczenie w hydraulice, chciałbyś się rozwijać i poznać naszą specyfikę pracy - ta oferta jest dla Ciebie.

Twój zakres obowiązków:

- diagnozowanie i usuwanie awarii hydraulicznych,

- uszczelnianie rur,

- wymiany zaworów,

- płukanie i odpowietrzanie instalacji,

- wykonywanie przeglądów instalacji.

Nasze wymagania:

- doświadczenie w naprawach hydraulicznych (kanalizacja nie jest wymagana),

- prawo jazdy kat. B,

- umiejętność posługiwania się narzędziami,

- umiejętności techniczne,

- chęć do nauki i zaangażowanie w wykonywanie obowiązków.

To oferujemy:

- atrakcyjne wynagrodzenie adekwatne do umiejętności,

- praca 7:00 - 15:00,

- stabilne zatrudnienie i wsparcie kolegów z zespołu,

- rozwój zawodowy, możliwość zdobycia uprawnień sanitarnych,

- samochód służbowy,

- możliwość brania dyżurów popołudniowych.

Mile widziane (nieobowiązkowe):

- znajomość sterowników Samson, Siemens, Danfoss,

- znajomość układów hydraulicznych w budynkach wielorodzinnych.

Wyślij CV, zadzwoń, umów się na rozmowę!

Dolnośląskie

Dolnośląskie, Wrocław, Stare Miasto
ID: 912929288