2. Praca
  3. Produkcja
  4. Utrzymanie ruchu
  5. Utrzymanie ruchu - Łódzkie
  6. Utrzymanie ruchu - Tomaszów Mazowiecki
Roldrob
Dodane 26 kwietnia 2024

Hydraulik- pracownik działu utrzymania ruchu

Lokalizacja

Tomaszów Mazowiecki

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweDyspozycyjność: Praca zmianowa

 Dołącz do zespołu Firmy ROLDROB S.A. w Tomaszowie Mazowieckim

OBECNIE SZUKAMY KANDYDATA NA STANOWISKO

HYDRAULIK- pracownik działu utrzymania ruchu produkcji

Zakres obowiązków:

·         Montaż instalacji wodno- kanalizacyjnych i centralnego ogrzewania

·         Wykonywanie prób szczelności

·         Regulacja i płukanie instalacji

·         Sprawdzanie poprawności działania instalacji i eliminowanie ewentualnych usterek

Wymagania:

·         Wykształcenie min. zasadnicze zawodowe

·         Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku

·         Gotowość do pracy zmianowej

·         Zaangażowanie, samodzielność, dyspozycyjność

Oferujemy:

·       Zatrudnienie w ramach umowy o pracę

·       Dobre warunki wynagradzania, w tym dopłatę urlopową

·       Bogaty pakiet benefitów (prywatna opieka medyczna, dodatkowe ubezpieczenie, karty Multisport, wczasy pod gruszą, premie świąteczne  i nieoprocentowane pożyczki pracownicze

·       Miłą i niekorporacyjną atmosferę pracy, w profesjonalnym zespole skupionym na wspólnych celach

Prosimy o przesyłanie CV do Działu HR  Roldrob S.A.  ul. Warszawska 168/172 97-200 Tomaszów Mazowiecki

lub na adres mailowy “Hydraulik ”

Aplikowanie na stronie ogłoszeniodawcy

Lokalizacja

Tomaszów Mazowiecki,

Łódzkie

Łódzkie, Tomaszów Mazowiecki
ID: 909681292