2. Praca
  3. Budowa / remonty
  4. Budowa / remonty - Łódzkie
  5. Budowa / remonty - Brzeziny
Dodane 03 kwietnia 2024

Hydraulik,Monter,Instalator,Elektryk

Wynagrodzenie

4 300 - 8 000 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Brzeziny

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę, Samozatrudnienie, Praktyka / staż

Odpowiednie doświadczenie zawodowe

Firma HYDRO-TECH poszukuje doświadczonych oraz odpowiedzialnych pracowników na stanowiska:

  • Hydraulik

  • Monter

  • Instalator

  • Elektryk

Wymagania:

  • Doświadczenie zawodowe na podobnym stanowisku będzie dodatkowym atutem.

  • Umiejętność samodzielnego wykonywania powierzonych zadań.

  • Znajomość aktualnych przepisów i norm dotyczących wykonywania prac w danej specjalizacji.

  • Dokładność, rzetelność oraz zdolność pracy w zespole.

  • Posiadanie uprawnień oraz certyfikatów będzie mile widziane.

Obowiązki:

  • Wykonywanie prac związanych z instalacjami hydrauliki, montażem, instalacjami elektrycznymi oraz montażem instalacji.

  • Diagnozowanie i naprawa usterek.

  • Przestrzeganie norm bezpieczeństwa i higieny pracy.

  • Współpraca z innymi członkami zespołu w celu efektywnego realizowania powierzonych zadań.

Oferujemy:

  • Stabilne zatrudnienie w dynamicznie rozwijającej się firmie.

  • Atrakcyjne warunki wynagrodzenia adekwatne do posiadanych umiejętności i doświadczenia.

  • Możliwość rozwoju zawodowego oraz udziału w szkoleniach.

  • Przyjazną atmosferę pracy oraz profesjonalne narzędzia i sprzęt.

Zastrzegamy sobie prawo do kontaktu tylko z wybranymi kandydatami. Dziękujemy za zrozumienie.

Lokalizacja

Brzeziny,

Łódzkie

Łódzkie, Brzeziny
ID: 909304881