2. Praca
  3. Budowa / remonty
  4. Budowa / remonty - Małopolskie
  5. Budowa / remonty - Stary Sącz
Dodane 28 kwietnia 2024

Hydraulik - Monter instalacji wod-kan c. o.

Lokalizacja

Stary Sącz

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę, Umowa o dzieło, Umowa zlecenie, Samozatrudnienie

Odpowiednie doświadczenie zawodoweDyspozycyjność: Praca w weekendy, Elastyczny czas pracyMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Stabilna, dynamicznie rozwijająca się firma z tradycjami poszukuje na Stanowisko Hydraulika/ Monter instalacji wod-kan c. o.

Zakres obowiązków, wykonanie:

1. instalacji wodno-kanalizacyjnej

2. instalacje centralnego ogrzewania, ogrzewanie podłogowe,kotłownie gazowe i węglowe,

3. instalacji gazowe,montaż kotłów, podgrzewaczy wody, kuchenek gazowych,

4. montażu kolektorów słonecznych,

5. biały montaż (montaż armatury baterii, umywalek, misek ustępowych, kabin, zlewozmywaków, podgrzewaczy wody, grzejników).

Lokalizacja

Stary Sącz,

Małopolskie

Małopolskie, Stary Sącz
ID: 899084952