2. Praca
  3. Budowa / remonty
  4. Budowa / remonty - Łódzkie
  5. Budowa / remonty - Zgierz
Dodane 23 kwietnia 2024

Hydraulik - Monter instalacji sanitarnych

Wynagrodzenie

4 000 - 10 000 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Zgierz

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę, Samozatrudnienie

Odpowiednie doświadczenie zawodoweMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Zatrudnię pracownika na stanowisko hydraulik -monter instalacji sanitarnych. Zajmujemy się wykonywaniem instalacji c.o., wod.-kan. oraz wentylacji mechanicznej. Praca w dynamicznym zespole, miła atmosfera, godne wynagrodzenie praca w delegacji .

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

  • Montaż instalacji sanitarnych, w tym instalacji wodno-kanalizacyjnych

  • Wykonywanie prac hydraulicznych, m.in. układanie rur i przewodów wodnych oraz kanalizacyjnych

  • Montaż i demontaż armatury sanitarno-technicznej (takiej jak: umywalki, WC, kabiny prysznicowe, baterie)

  • Podłączanie urządzeń sanitarno-technicznych do instalacji wodno-kanalizacyjnych

  • Wykonywanie hermetyzacji, uszczelniania i uszczelnień w instalacjach sanitarnych

  • Sprawdzanie poprawności instalacji sanitarnych i naprawa ewentualnych awarii

  • Dokonywanie pomiarów i oceny pod względem technicznym i ekonomicznym

  • Praca z różnymi narzędziami i materiałami budowlanymi

  • Przestrzeganie przepisów i norm obowiązujących w zakresie instalacji sanitarnych

  • Współpraca z innymi wykończeniowymi branżami budowlanymi

Nasze wymagania:

  • Doświadczenia w zawodzie hydraulika i montażu instalacji sanitarnych

  • Znajomość przepisów i norm dotyczących montażu i prac hydraulicznych

  • Umiejętność czytania i interpretowania rysunków technicznych

  • Znajomość różnych materiałów i narzędzi stosowanych w branży hydraulicznej

  • Umiejętność samodzielnego planowania i organizowania pracy

  • Dokładność i precyzja w wykonywaniu zadań

  • Umiejętność pracy w zespole

  • Punktualność i elastyczność w dostosowywaniu się do zmieniających się warunków

  • Komunikatywność i umiejętność nawiązywania relacji z klientami

  • Certyfikaty i uprawnienia potwierdzające umiejętności w zakresie hydrauliki

  • Prawo jazdy kat B

  • Uprawnienia na Koparko-ładowarkę

  • Uprawnienia UDT podesty ruchome przejezdne

  • Uprawnienia UDT Wózki jezdniowe podnośnikowe

Lokalizacja

Zgierz,

Łódzkie

Łódzkie, Zgierz
ID: 805251331