2. Praca
  3. Budowa / remonty
  4. Budowa / remonty - Małopolskie
  5. Budowa / remonty - Kraków
  6. Budowa / remonty - Bronowice
Dodane 17 kwietnia 2024

Hydraulik monter

Wynagrodzenie

7 000 - 9 000 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Kraków, Bronowice

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę, Umowa zlecenie, Samozatrudnienie

Odpowiednie doświadczenie zawodoweMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Opis

Twój zakres obowiązków

  • Montaż i demontaż instalacji hydraulicznych

  • Wykonywanie przewodów i rur wodociągowych oraz kanalizacyjnych

  • Montaż i podłączanie urządzeń sanitarnych, takich jak WC, umywalki, wanny

  • Instalowanie i konserwacja systemów centralnego ogrzewania

  • Wykonywanie napraw i konserwacji instalacji hydraulicznych

  • Diagnozowanie i usuwanie awarii w instalacjach wodno-kanalizacyjnych

  • Sprawdzanie i naprawa przecieków oraz zapobieganie powstawaniu w przyszłości

  • Montaż i konserwacja urządzeń technicznych, takich jak pompy, zbiorniki, filtry

  • Przeprowadzanie testów sprawnościowych i kontrola prawidłowego działania instalacji hydraulicznych

  • Wykonywanie prac związanych z montażem i modernizacją instalacji gazowych

  • Zapewnianie bezpieczeństwa i przestrzeganie przepisów BHP

Nasze wymagania

  • Doświadczenia zawodowego w dziedzinie hydrauliki lub podobnych branżach

  • Znajomości technologii i metod montażu oraz demontażu instalacji hydraulicznych

  • Umiejętności czytania i interpretacji technicznych rysunków oraz dokumentacji technicznej

  • Znajomość podstawowych narzędzi i urządzeń używanych w pracy hydraulika

  • Umiejętność samodzielnego wykonywania prac montażowych, naprawczych i konserwacyjnych w zakresie hydrauliki

  • Umiejętność pracy w zespole oraz komunikacja z innymi członkami zespołu projektowego

  • Zdolność do rozwiązywania problemów i podejmowania szybkich decyzji w sytuacjach awaryjnych

  • Dobra organizacja pracy, umiejętność planowania i zarządzania czasem

  • Sumienność, dokładność i dbałość o szczegóły w wykonywanych pracach

  • Umiejętność radzenia sobie z obciążeniem psychicznym i fizycznym

  • Gotowość do wyjazdów służbowych i pracy w terenie

  • Nastawienie na ciągłe poszerzanie wiedzy i umiejętności w zakresie hydrauliki

To oferujemy

  • Atrakcyjne warunki wynagrodzenia: podstawa plus prowizja wypłacana zarówno za sprzedaż jak i za zakup nieruchomości,

  • Pracę w firmie o niekorporacyjnych zasadach mającej apetyt na dużą ekspansję na rynku nieruchomości,

  • Elastyczny model pracy,

Małopolskie

Małopolskie, Kraków, Bronowice
ID: 890870479