2. Praca
  3. Montaż i serwis
  4. Montaż i serwis - Mazowieckie
  5. Montaż i serwis - Radom
GreenMax
Dodane Dzisiaj o 15:03

Hydraulik/Montażysta/Serwisant - Radom

Wynagrodzenie

7 000 - 14 000 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Radom

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę, Samozatrudnienie, Umowa zlecenie

Odpowiednie doświadczenie zawodowe

Opis

Współpracuj z GreenMAX!

GreenMAX jest czołową polską firmą, specjalizującą się w ekologicznych systemach grzewczych oraz odnawialnych źródłach energii. Już od ponad sześciu lat dostarczmy naszym Klientom starannie wyselekcjonowane rozwiązania czołowych, sprawdzonych producentów branży.

Dysponujemy stałą załogą zaangażowanych specjalistów. Nasz dział dofinansowań, skutecznie organizuje wszystkie formalności. Posiadamy wyjątkowo korzystne formy finansowania. Na rynku wyróżnia nas dokonała obsługa pomontażowa.

W związku z dynamicznym rozwojem firmy, poszukujemy Hydraulików/Serwisantów/Montażystów

Zakres obowiązków:

·         Wykonywanie powierzonych zadań montażowych na kotłach CO/CW

·         Wykonywanie powierzonych zadań serwisowych na kotłach CO/CW

Wymagania:

·         Czynne prawo jazdy kat. B

·         Doświadczenie w chłodnictwie/ogrzewnictwie

·         Znajomość zagadnień z zakresu elektryki, elektroniki i automatyki

·         Mile widziane uprawnienia F-gaz

·         Zdolności manualne

·         Sumienność w wykonywaniu obowiązków

·         Dobra organizacja własnego czasu pracy

·         Umiejętność pracy w zespole i sytuacji stresowej

·         Determinacja w działaniu i zapał do pracy

·         Dyspozycyjność i solidność

Oferujemy:

·         Stabilne zatrudnienie w firmie będącej liderem na rynku

·         Szkolenia specjalistyczne

·         Wsparcie techniczne

·         Szkolenia instalacyjne w terenie

·         Profesjonalne narzędzia pracy

·         Kartę Multisport Plus

Klikając w przycisk „Aplikuj”, „Aplikuj teraz” lub w inny sposób wysyłając zgłoszenie rekrutacyjne do GreenMax Sp. z o.o. z siedzibą w: Twarda 18, 00-105 Warszawa (Pracodawca - administrator danych), zgadzasz się na przetwarzanie przez Pracodawcę Twoich danych osobowych zawartych w zgłoszeniu rekrutacyjnym, w celu prowadzenia rekrutacji na stanowisko wskazane w ogłoszeniu. W każdym czasie możesz cofnąć zgodę.

Lokalizacja

Radom,

Mazowieckie

Mazowieckie, Radom
ID: 911968047