2. Praca
  3. Budowa / remonty
  4. Budowa / remonty - Pomorskie
  5. Budowa / remonty - Gdańsk
  6. Budowa / remonty - Rudniki
Dodane 27 maja 2024

Hydraulik - praca przy budowie jachtów

Lokalizacja

Gdańsk, Rudniki

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę, Samozatrudnienie

Doświadczenie nie jest wymaganeDyspozycyjność: Praca zmianowa

Opis

Obowiązki:

  • Montaż i instalacja systemów hydraulicznych na jachtach zgodnie z wytycznymi projektowymi i normami branżowymi.

  • Diagnozowanie i naprawa usterek w istniejących instalacjach hydraulicznych na jachtach. Testowanie i sprawdzanie poprawności działania zainstalowanych systemów hydraulicznych.

  • Współpraca z innymi członkami zespołu w celu zapewnienia wysokiej jakości usług hydraulicznych.

Wymagania:

  • ddoświadczenie w zawodzie hydraulika min. 2 lata

  • umiejętność instalowania, testowania, naprawiania instalacji sanitarnych / wodno-kanalizacyjnych

Oferujemy:

  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę / kontrakt B2B

  • Możliwość pracy w godzinach nadliczbowych (płatne extra 50% i 100% do podstawy) Dofinansowanie dojazdów do pracy (pow. 50 km w jedną stronę) do 250 zł/mc

  • Darmowy dojazd z Elbląga

  • Prywatna opieka medyczna Luxmed za 1zł/mc

  • Dofinansowanie do karty Multisport Premia za polecenie pracownika (500-1000 PLN)

Informacje o firmie Firma Sunreef Venture S.A. to światowy lider w produkcji luksusowych jachtów i katamaranów. Aktualnie poszukujemy doświadczonego hydraulika, który dołączy do naszego zespołu zajmującego się rozprowadzaniem instalacji hydraulicznych na luksusowych jachtach. Jeśli masz doświadczenie w pracy z układami hydraulicznymi i chcesz pracować w dynamicznym środowisku, to ta praca jest dla Ciebie! Miejsce pracy: Gdańsk, ul. Tarcice 6

Pomorskie

Pomorskie, Gdańsk, Rudniki
ID: 921218096