2. Praca
  3. Administracja biurowa
  4. Administracja, prace biurowe
  5. Administracja, prace biurowe - Zachodniopomorskie
  6. Administracja, prace biurowe - Szczecin
  7. Administracja, prace biurowe - Majowe
Dodane 29 kwietnia 2024

Hurtownia zatrudni do działu sprzedaży handlowca-pracownika biurowego.

Wynagrodzenie

4 800 - 6 500 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Szczecin, Majowe

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę, Umowa zlecenie

Odpowiednie doświadczenie zawodoweMiejsce pracy: W siedzibie firmyZapraszamy seniorówPracownicy z Ukrainy: 🇺🇦 Запрошуємо людей з України (Zapraszamy pracowników z Ukrainy)

Sponte-Elektro zatrudni do działu sprzedaży handlowca-pracownika biurowego.

Opis stanowiska pracy:

•    Kompleksowa obsługa klienta,

•    Pomoc administracyjna w dziale sprzedaży,

•    Tworzenie ofert handlowych i przygotowywanie niezbędnej dokumentacji dla klienta,

•    Obsługa i kompletacja bieżących zamówień,

•    Przygotowanie i odbiór dostaw towarów

•    Archiwizacja dokumentów,

 Od kandydata oczekujemy:

•    wykształcenia technicznego, mile widziane elektryczne,

•    dobrej znajomości obsługi komputera,

•    sumienności, uczciwości i samodyscypliny,

•    umiejętności pracy w zespole,

•    dobrej organizacji pracy, samodzielności,

•  prawa jazdy kat. B

 Oferujemy:

•    zatrudnienie w stabilnej firmie w oparciu o umowę o pracę,

•    stałe godziny pracy,

•    8- godzinny wymiar czasu pracy od poniedziałku do piątku,

•    wdrożenie w obowiązki przez doświadczoną kadrę,

•    możliwość rozwoju zawodowego,

•    szkolenia wprowadzające,

•    przyjazną atmosferę w pracy,

Osoby spełniające w/w wymagania i zainteresowane ofertą prosimy o przesłanie dokumentów (cv)

Zachodniopomorskie

Dokładna lokalizacja
Zachodniopomorskie, Szczecin, Majowe
ID: 910292338