2. Praca
  3. Sprzedaż
  4. Doradca klienta, sprzedawca
  5. Doradca klienta, sprzedawca - Dolnośląskie
  6. Doradca klienta, sprzedawca - Wrocław
  7. Doradca klienta, sprzedawca - Fabryczna
Dodane 20 maja 2024

Hurtownia środków czystości zatrudni handlowca stacjonarnego

Wynagrodzenie

6 000 - 7 000 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Wrocław, Fabryczna

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę, Umowa zlecenie, Samozatrudnienie, Inny

Odpowiednie doświadczenie zawodoweSystem wynagrodzeń: Podstawa + prowizjaSamochód służbowy: NieMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Jesteśmy dynamicznie rozwijającą się hurtownią z branży środków czystości i artykułów BHP. Poszukujemy Handlowca stacjonarnego, który będzie wspierał nasze działania. Stanowimy energiczny i dynamiczny zespół, i takiej właśnie osoby poszukujemy do naszego zespołu.

Miejsce pracy: Wrocław, ul. Krzemieniecka

Zakres obowiązków:

  • obsługa bieżącej, przypisanej bazy danych Kontrahentów

  • przygotowywanie ofert, wycen

  • negocjowanie warunków współpracy z klientami

  • pilotowanie realizacji zamówienia

  • cykliczny kontakt z Klientami

  • Realizacja wyznaczonych zadań

  • Tworzenie bazy nowych i roboczych klientów na podstawie zebranych informacji

  • Realizacja postawionych celów sprzedażowych w ujęciu wartościowym i ilościowym

  • Praca z systemem Optima

Nasze wymagania:

  • otwartość, życzliwość i komunikatywność

  • umiejętności sprzedażowe

  • doskonała organizacja pracy

  • umiejętności perswazyjne i negocjacyjne

  • punktualność

  • dbałość o własny wizerunek,

  • samodzielność i nastawienie na realizację celów

  • kreatywność i umiejętność szybkiego podejmowania decyzji

  • wysoka kultura osobista w relacjach biznesowych

· Znajomość branży środków czystości będzie dodatkowym atutem.

Oferujemy:

·      Zatrudnienie w ramach umowy umowy o pracę, w okresie próbnym w oparciu o umowę zlecenie - do ustalenia

·      Pracę w zgranym zespole specjalistów w swojej dziedzinie w bardzo dobrej atmosferze,

·      Otwartość na inicjatywę, kreowanie nowych pomysłów i możliwości handlowych,

·      Pakiet szkoleń wdrażających,

Prosimy o zamieszczenie w dokumentach aplikacyjnych następującej klauzuli:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (Dz. Ustaw z 2018, poz. 1000) oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE).

Dolnośląskie

Dolnośląskie, Wrocław, Fabryczna
ID: 863934746