2. Praca
  3. Logistyka, zakupy, spedycja
  4. Logistyka
  5. Logistyka - Zachodniopomorskie
  6. Logistyka - Szczecin
  7. Logistyka - Bukowo
Dodane 03 kwietnia 2024

Hurtownia spożywcza zatrudni magazyniera z doświadczeniem

Wynagrodzenie

38 - 42 zł / godz. brutto

Lokalizacja

Szczecin, Bukowo

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Specjalne wymagania: Książeczka sanepidowskaOdpowiednie doświadczenie zawodoweDyspozycyjność: Praca zmianowa, Praca w weekendyMiejsce pracy: W siedzibie firmyPracownicy z Ukrainy: 🇺🇦 Запрошуємо людей з України (Zapraszamy pracowników z Ukrainy)

Opis

Hurtownia spożywcza zatrudni magazyniera z doświadczeniem .

twój zakres obowiązków :

  • przygotowanie i kompletowanie towarów do wysyłki - zgodnie z zamówieniem klientów,

  • utrzymanie porządku na magazynie,

  • udział w inwentaryzacjach

Nasze wymagania:

  • gotowość do pracy w systemie II zmianowym ( 14-22 ; 22 -6 )

  • książeczka do celów sanitarno-epidemiologicznych lub gotowość do jej wyrobienia,

  • doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku,

Oferujemy :

  • pracę w dużej i stabilnej firmie

  • zatrudnienie w ramach umowy o pracę,

  • ubezpieczenie grupowe, pakiety sportowe,

  • dostęp do prywatnej opieki medycznej.

  • chętnie współpracujemy ze studentami

Zachodniopomorskie

Zachodniopomorskie, Szczecin, Bukowo
ID: 909123806