2. Praca
  3. Sprzedaż
  4. Doradca klienta, sprzedawca
  5. Doradca klienta, sprzedawca - Mazowieckie
  6. Doradca klienta, sprzedawca - Nowy Konik
Jacek Ługowski
Dodane 24 kwietnia 2024

Hurtownia motoryzacyjna, Nowy Konik k. Sulejówka, dział sprzedaży

Wynagrodzenie

4 500 - 7 000 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Nowy Konik

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Doświadczenie nie jest wymaganeSystem wynagrodzeń: Tylko podstawaSamochód służbowy: NieMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Opis

Umowa o pracę - pełny etat - możliwość awansu.

Firma CARLANS to wyjątkowy, duży sklep motoryzacyjny, znajdujący się przy trasie z Warszawy do Mińska Mazowieckiego w miejscowości Nowy Konik (Sulejówek, Halinów, Zakręt, Warszawa Stara Miłosna, Warszawa Wesoła).

W ofercie firmy CARLANS są części samochodowe, oleje, akcesoria, narzędzia, akcesoria do telefonów, pokrowce, kosmetyki, boxy, bagażniki, i wiele innych produktów związanych z motoryzacją.

W związku z rozwojem firmy poszukujemy osoby do działu sprzedaży i obsługi klienta.

Wymagania:

  • Zdolności komunikacyjne,

  • Łatwość nawiązywania kontaktów,

  • Mile widziane doświadczenie w branży motoryzacyjnej, jak i również w sprzedaży,

Zakres obowiązków:

  • Dobór części samochodowych według katalogów, programów sprzedażowych oraz dokumentacji technicznej pojazdów,

  • Sprzedaż części i akcesoriów samochodowych,

Oferujemy:

  • Pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku,

  • Stabilne warunki zatrudnienia - umowa o pracę,

  • Profesjonalne narzędzia pracy,

  • Możliwość zdobycia cennego doświadczenia,

  • Pracę w przyjaznym i zaangażowanym zespole,

  • Zniżki pracownicze na części i akcesoria samochodowe oraz motocyklowe,

  • Wsparcie na każdym etapie wdrożenia do pracy.

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie CV ze zdjęciem

i zgody na przetwarzanie danych osobowych do celów rekrutacji

Zastrzegamy sobie prawo do odpowiedzi na wybrane aplikacje.

W celu spełnienia obowiązku informacyjnego CARLANS informuje, iż:

1.Podanie danych osobowych jest dobrowolne, ale konieczne dla wzięcia udziału procesie rekrutacyjnym, a w przypadku wyrażenia na to zgody - również dalszych procesach rekrutacyjnych.

2.Podstawą prawną przetwarzania danych osobowych wskazanych w katalogu danych osobowych, które pracodawca, zgodnie z Kodeksem Pracy, może żądać od osoby ubiegającej się o pracę jest art. 6 ust. 1 lit. c RODO oraz art. 9 ust.2 lit. h RODO. W pozostałych przypadkach podstawą prawną przetwarzania danych jest zgoda osoby, której dane dotyczą art. 6 ust. 1 lit. a RODO i art. 9 ust. 2 lit. a RODO.

3.Dane osobowe będą przetwarzane przez okres nie dłuższy niż czas trwania procesu rekrutacji. W razie wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych również w dalszych procesach rekrutacyjnych, dane osobowe będą przetwarzane przez czas niezbędny dla realizacji ww. celów, jednak nie dłużej niż do momentu wycofania zgody przez osobę, której dane dotyczą.

Lokalizacja

Nowy Konik,

Mazowieckie

Mazowieckie, Nowy Konik
ID: 699199177