2. Praca
  3. Sprzedaż
  4. Przedstawiciel handlowy
  5. Przedstawiciel handlowy - Śląskie
  6. Przedstawiciel handlowy - Mysłowice
Dodane 15 maja 2024

Hurtownia Elektryczna Mysłowice zatrudni Handlowca/Przedstawiciela

Wynagrodzenie

4 300 - 15 000 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Mysłowice

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweSystem wynagrodzeń: Podstawa + prowizjaMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Firma SMP ELEKTRO to Hurtownia Elektryczna z 10 letnim doświadczeniem o ugruntowanej pozycji na rynku.

W związku z rozwojem obecnie poszukujemy kandydata na stanowisko:

Handlowiec / Przedstawiciel Handlowy

Miejsce pracy - Mysłowice - woj, Śląskie

Opis Stanowiska

  • Pozyskiwanie nowych klientów

  • Dbanie o dobre i długofalowe relacje z klientami

  • Sprzedaż artykułów elektrycznych

  • Bezpośrednia obsługa klientów w oddziale

  • Doradztwo techniczne, dobór produktów

  • Przygotowywanie ofert handlowych

  • Obsługa zamówień

  • Praca w terenie, spotkania z klientami poza siedzibą firmy

Wymagania

  • Chęć do pracy

  • Doświadczenie na podobnym stanowisku, branża elektrotechniczna

  • Samodzielność, dyspozycyjność, dobra organizacja pracy

  • Prawo jazdy kat. B

  • Wysoka kultura osobista

  • Komunikatywność

  • Umiejętności negocjacyjne

  • Realizowanie planów i strategii sprzedażowej firmy

  • Dyspozycyjność - gotowość do pracy w terenie ( woj. Śląskie )

  • Obsługa komputera

Ofertujemy

  • Umowę o prace na pełny etat

  • Atrakcyjne wynagrodzenie - podstawa + prowizja + premia

  • Praca w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku

  • Niezbędne narzędzia pracy

  • Dobrą atmosferę pracy w młodym zespole

  • Szkolenia

  • Pakiet zdrowotny PZU

Więcej szczegółów podczas rozmowy .

Aplikacje prosimy przesyłać na adres: mk(at)smpelektro.com.pl z dopiskiem "Handlowiec" lub przez olx.

Prosimy o dodanie klauzuli:

„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. Z 2002 r. Nr. 101, poz. 926, ze zm.)”.

Lokalizacja

Mysłowice,

Śląskie

Śląskie, Mysłowice
ID: 882790722