2. Praca
  3. Sprzedaż
  4. Przedstawiciel handlowy
  5. Przedstawiciel handlowy - Warmińsko-mazurskie
  6. Przedstawiciel handlowy - Olsztyn
Dodane 07 maja 2024

Hurtownia Elektrotechniczna zatrudni Regionalnego Kierownika Sprzedaży

Lokalizacja

Olsztyn

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę, Samozatrudnienie

Odpowiednie doświadczenie zawodoweSystem wynagrodzeń: Podstawa + prowizjaSamochód służbowy: TakMiejsce pracy: W siedzibie firmy, Częste podróże służbowe

Opis

Opis firmy

Zapraszamy do Kaczmarek Electric S.A. – jednej z największych sieci sprzedaży produktów elektrotechnicznych. Nasza firma nieustannie się rozwija, a obecnie jesteśmy też członkiem grupy WÜRTH. Chcesz brać w tym udział – Przyłącz się do nas. Szukamy osób zaangażowanych, pełnych optymizmu i komunikatywnych. Uwierz w nas - jesteśmy na tym rynku 25 lat

Opis stanowiska

  • Aktywne pozyskiwanie klientów oraz budowanie sieci sprzedaży,

  • Branżowe doradztwo techniczne i ustalanie warunków handlowych,

  • Przygotowywanie indywidualnych ofert handlowych w oparciu o standardy firmy i potrzeby klienta,

  • Gotowość do odbywania wizyt handlowych,

  • Realizacja wyznaczonych celów sprzedażowych,

  • Śledzenie rynku i elastyczność na jako zmiany i potrzeby.

Wymagania

  • Wykształcenie minimum średnie – preferowane techniczne,

  • Sprawna obsługa komputera i znajomość programów MS Office,

  • Gotowość do prowadzenia sprzedaży i inicjatywa w działaniu,

  • Komunikatywność i wysoka kultura osobista,

  • Dobra organizacja pracy i konsekwencja w działaniu,

  • Umiejętność nawiązywania kontaktów handlowych i pracy w zespole,

  • Aktywność, samodzielność i zaangażowanie w powierzone zadania,

  • Doświadczenie i znajomość branży elektrotechnicznej.

Oferujemy

  • Atrakcyjne warunki zatrudnienia oraz premie motywacyjne,

  • Możliwość rozwoju zawodowego i podnoszenia kwalifikacji poprzez doskonalenie umiejętności technicznych i handlowych,

  • Ciekawe wyzwania biznesowe,

  • Pracę w przyjaznej atmosferze,

  • Niezbędne narzędzia pracy,

  • Benefity pozapłacowe

Prześlij do nas swoje CV z załączoną klauzulą o ochronie danych osobowych oraz listem motywacyjnym na adres: rekrutacja_ke(at)vp.pl

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez (nazwa firmy) w celu prowadzenia rekrutacji na aplikowane przeze mnie stanowisko.

Aplikując - Wysyłając swoje zgłoszenie, zgadzasz się na przetwarzanie przez KACZMAREK ELECTRIC S.A. danych osobowych zawartych w Twoim zgłoszeniu rekrutacyjnym dla celów prowadzenia rekrutacji na stanowisko wskazane w ogłoszeniu o pracę (zgoda obejmuje dodatkowe dane osobowe, które nie zostały wskazane w Kodeksie pracy lub w innych przepisach prawa, np. Twoje zdjęcie, zainteresowania). Dane osobowe wskazane w Kodeksie pracy lub w innych przepisach prawa (m.in. Twoje imię, nazwisko, doświadczenie zawodowe, wykształcenie) przetwarzamy na podstawie przepisów prawa. Jeżeli nie chcesz, abyśmy przetwarzali dodatkowe dane o Tobie, nie umieszczaj ich w swoich dokumentach. Twoja zgoda jest dobrowolna i nie ma wpływu na możliwość udziału w rekrutacji. Możesz ją cofnąć w każdym momencie. Cofnięcie zgody nie ma wpływu na zgodność z prawem przetwarzania dokonanego przez KACZMAREK ELECTRIC S.A. przed cofnięciem zgody.

Lokalizacja

Olsztyn,

Warmińsko-mazurskie

Warmińsko-mazurskie, Olsztyn
ID: 878860708