2. Praca
  3. Kierowca
  4. Kierowca - Mazowieckie
  5. Kierowca - Warszawa
  6. Kierowca - Targówek
Dodane 16 maja 2024

HOYER Polska zatrudni kierowców CE, Warszawa ul Bukowiecka 71

Lokalizacja

Warszawa, Targówek

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę, Samozatrudnienie

Odpowiednie doświadczenie zawodowePrawo jazdy: Kat. C+EWymagane uprawnienia: Karta kierowcy

Opis

HOYER Polska zatrudni kierowców z Warszawa ul Bukowiecka 7

Zakres obowiązków: transport gazów w butlach

Praca w systemie: kierowca każdego dnia zaczyna i kończy trasę w Warszawa.

Wymagane kwalifikacje: ważne prawo jazdy kategorii ; CE

Uprawnienia ADR podstawowe możliwość sfinansowania uprawnień przez HOYER Uprawnienia na wózek widłowy możliwość sfinansowania uprawnień przez HOYER 2 letnie doświadczenie zawodowe w charakterze kierowcy kategorii C

Gwarantujemy stabilne warunki zatrudnienia (umowa o pracę) i terminowe wynagrodzenie

Przestrzeganie przepisów czasu pracy nowoczesną flotę.

Pojazdy nie starsze niż 5 lat

Pełną opiekę medyczną dla pracownika LUXMED program socjalny (dofinansowanie kart sportowych, karty świąteczne) polisę ubezpieczeniową na życie, współfinansowaną przez pracodawcę, ligę kierowców HOYER, ryczałty za ewentualny nocleg w kabinie, diety, czasami podwójne obsady-

Finansowanie kursu ADR, TDT, kwalifikacja okresowa - Bogaty program szkoleń

Zainteresowanych prosimy o kontakt pisemny lub telefoniczny:

od poniedzialku do piatku w godzinach od 8:00 do 16:00

Mazowieckie

Mazowieckie, Warszawa, Targówek
ID: 897907134